Archiwum

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!

Aktualności

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!
Damy i Wiesniaczki.PL

 

DAMY I WIEŚNIACZKI.PL

Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu,  czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL  to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest  z polkami i w Polsce!!!

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? 
W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia.


PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL"   Każdy Czwartek 22:00

Zobacz fragment programu:

Damy i Wieśniaczki.PL
Damy i Wieśniaczki.PL

Komentarze (270)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Jestem z Buczku i ttv kłamie nie ma tak u nas. Wszyscy mają wodę itp. pic na wode fotomontaż

~Gość

Co na to żeby sexmasterka się zamieniła z jakąś wieśniaczką??

~Gość

W wersji rosyjskiej dama i wieśniaczka są atrakcyjnymi kobietami a u nas to robią jakąś przepaść.. jakby wieśniaczki były tylko najgorszym sortem... no może ktoś wpadnie na pomysł żeby promować piękne kobiety z wioski..

~Gość

Wg mnie nazwa powinna brzmieć: MIASTACZKI i WIEŚNIACZKI

~Gość

CZEMU, mężczyżni naszych czasów nie mieli być męscy?????:):D

~Gość

Nie jestem fanem tego programu, ale po obejrzeniu kilku odcinkow uwazam ze powinien zmienic nazwe na "Miastowe i Wiesniaczki" bo zadna z niby dam tu wystepujacych nawet nie siedziala przy damie

~Gość

I tu masz rację , Te niby damy to nie umieją się po polsku nawet wyrazić . Cytuję ,, tu jest tyle tu zarazek'' niby na wsi jest tyle zarazków .Skąd oni biorą te głupie dziewuchy?Tipsy , usta jak kaczor Donald , a ja jedną z tych dam widziałąm w programie typu..Ukryta prawda , Więc na to wygląda że to nie jest autentyczne do końca .Natomiast... rozwiń

~Gość
  • Gość169:
  • I tu masz rację , Te niby damy to nie umieją się po polsku nawet wyrazić . Cytuję ,, tu jest tyle tu zarazek'' niby na wsi jest tyle zarazków .Skąd oni biorą te głupie dziewuchy?Tipsy , usta jak kaczor Donald , a ja jedną z tych dam widziałąm w programie typu..Ukryta prawda , Więc na to wygląda że to nie jest autentyczne do końca .Natomiast
  • rozwiń

można nie mieć toalety w mieście k. Warszawy nawet.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix