USTERKA
Usterka
Dominik Strzelec Usterka

W nowym sezonie tropem milionów naszych rodaków USTERKA udaje się na emigrację do Londynu.

Dominik Strzelec, agent w służbie jej królewskiej mości posiadający licencję na tropienie fuszerek, znowu nadaje. Tym razem prosto z Londynu będzie oceniał czy polski hydraulik potrafi naprawić angielską rurę, a złota rączka z centralnej Polski uruchomi wiktoriańskie okno i położy klasyczną, brytyjską wykładzinę.

Nasi rodacy nie pozwolą nam zginąć w wielkim mieście. Udzielą dobrych rad jak przetrwać i jakich klientów się wystrzegać. A przy tym pokażą jak zarobić kokosy - angielskie stawki za godzinę pracy zrobią wrażenie nie tylko na naszych fachowcach.

Czy jak zwykle - wszystkie niedociągnięcia uda się ukryć tym razem pod warstwami angielskiej tapety? Czym różni się praca złotej rączki w Londynie od pracy w kraju nad Wisłą?
USTERKA to najwyższy poziom fuszerek i remontów okraszonych angielskim humorem!

USTERKA - już od 2 lutego, w każdy wtorek o 22:00

Komentarze (33)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Ale sam szef Dominik sam siebie tez przechodzi jak można szpaclowac dziury i klejic na to np tapetę a czas pracy wykonania masz na to 3 h ....

~Gość

Jak oglądam to wszystko to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Przecież Ci fachowcy nie nadają się do niczego. Szkoda że nie ma programu na kaszubach to bym im pokazał jak się wykonuję solidną prace.

~Gość

Jako elektryk zrobię w instalacji bardzo prosty myk, z którym gospodarz Usterki Dominik w trzy dni może będzie usuwał usterke i sobie nie poradzi i możecie nazywać mni Januszem. Zgadzam się jednocześnie że jest wielu "fuchmanów" pracujących na opinię ogółu

~Gość

Ej miszczuniu. Wyluzuj.

~Gość

Fajny program. Śmiechu jest co nie miara. Czasem aż dziw bierze że ludzie bez podstaw wiedzy technicznej się za cokolwiek biorą. Pozdrawiam zespół usterki - odwalacie kawał dobrej roboty.

~Gość

oglądałem dzisiaj 02.05.2017 na TTV o 22:00 Usterkę (fachowcy montowali stół składany), wszystko pięknie i ładnie ale dla osoby co napisy pisze to proszę sprawdzić jak pisze się "paczyłem" ?

~Gość

Witam cały sztab fachowców na czele z Panem Dominikiem :)
Superowy program, jeśli kogokolwiek należało by krytykować to tych fachowców, którzy nie mają pojęcia za co się zabierają. Nie mówię że każdy powinien wszystko zrobić jak fachowiec ale powinien zrobić to tak jak zrobione być powinno ! Z tego programu można się również... rozwiń

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix