Archiwum

Karolina Gilon w akcji - wraca DeFacto!!!

Aktualności

Karolina Gilon, DeFacto. TTV

 

DEFACTO

Jesienią program DeFacto pojawi się w poszerzonej formule. Do otaczającego nas świata zagadek  zabierze nas w swoich  reportażach Karolina Gilon. Jak zwykle znajdziemy tu także pakiet inspirujących zagadnień, eksperymentów, informacji i ciekawostek z Polski i ze świata.

Będziemy wyciągać na pierwszy plan wiedzę praktyczną  i przyglądać się z bliska otaczającemu światu. Nie zawahamy się nawet sprawdzić, do czego służą pośladki… Usiądźcie na nich wygodnie, bo odpowiedź może zaskoczyć!  Zastanowimy się również, czy polski chłopak przy pomocy polskich gadżetów wojskowych mógłby się równać z Jamesem Bondem. Pokażemy jakie choroby można wyczytać z naszych  paznokci.

Nie wierzycie, że to możliwe? Cóż – DeFacto to nie jest kwestia wiary, to fakty.

 

PREMIERA: Wrzesień 2016

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

To jest po prostu dramat w tym antyludzkim państwie, że taka pindzia na obcasach dostaje prace w TV tylko dlatego, że jest pindzią na obcasach, która brała udział w Top Model. Cała masa zdolnych osób po studiach dziennikarskich z ponadprzeciętną inteligencją nie potrafi dostać pracy tylko dlatego, że nie mają znajomych ulokowanych w... rozwiń

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix