Archiwum

Nowość na antenie TTV - DeFacto Bosacka. Raport!

Aktualności

Katarzyna Bosacka

W programie „DeFacto Bosacka. Raport” poruszane będą tematy związane z ogłoszoną 11 marca pandemią koronawirusa. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, zaskoczyła wszystkich. Każdego dnia w mediach pojawia się tysiące informacji o postępach w walce z COVID-19. W tym szczególnym czasie kolosalne znaczenie ma rzetelna informacja na temat epidemii. Z tego powodu od 17 marca na antenie TTV pojawi się nowy program - „DeFacto Bosacka. Raport”.

Co dzieje się wokół nas, co robić i jak zachowywać się w tej nowej, bardzo trudnej i nietypowej dla nas sytuacji? Praca zdalna, zamknięte szkoły, żłobki, przedszkola, instytucje kulturalne, odwołane spotkania i koncerty oraz statystyki, które zmieniają się z godziny na godzinę - to nas niepokoi, zastanawia i przede wszystkim mnoży pytania. Co robić, żeby się nie zarazić? Kiedy rozpocząć kwarantannę? Co jeść, żeby zwiększyć odporność? Jak zagospodarować czas dzieciom? Jak opiekować się starszymi osobami? Czy wyjść z psem na spacer, czy pójść na siłownię, czy odwołać wizytę u dentysty, na którą czekaliśmy od miesięcy? Czy robić zapasy, a jeśli tak, to które produkty kupić i jak je przechowywać?

Na te i wiele innych pytań Katarzyna Bosacka odpowie wraz z zaprzyjaźnionymi ekspertami, z którymi współpracuje od lat - lekarze, pediatrzy, immunolodzy, psycholodzy, socjolodzy, seksuolodzy, nianie, trenerzy i dietetyczki - podzielą się z widzami wiedzą, która posiadają.

Dodajmy, że Katarzyna Bosacka to dziennikarka z 20-letnim stażem, ale też żona i matka czwórki dzieci. Od lat łączy życie zawodowe z rodzinnym, zajmuje się tematyką zdrowia, higieny, wychowania, żywienia, diety - wszystkim co dotyczy jej i jej bliskich.

 

Program "DeFacto Bosacka. Raport"
od poniedziałku do piątku o 18:05 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix