Archiwum

Gwiazdy disco polo pierwszy raz za granicą... u Pirowskiego

Aktualności

Gwiazdy disco polo pierwszy raz za granicą... u Pirowskiego
Jan Pirowski i Sexi Boys, TTV

 

Pierwszy raz za granicą. Janek Pirowski wysyła dosco polo na ciepłą wyspę...:)

 

Nagranie teledysku na Ibizie to marzenie Grześka i Przemka, kolegów z zespołu Sexi Boys. Czy Jan Pirowski wybrał dla nich właściwy kierunek podróży i czy na miejscu uda im się zatańczyć na gorącym piasku wśród palm?

Przemek i Grzesiek na co dzień podbijają scenę disco polo w Białymstoku. Wyjeżdżają za granicę bo mają jeden konkretny cel: nagrać teledysk do ich nowego kawałka i poszukać inspiracji muzycznej. Ale czy uda im się to zrealizować i czy w ogóle mają taką samą wizję swojego klipu? Najważniejsza jest jednak wakacyjna sceneria. Zobaczcie, gdzie polecą Sexi Boys i jakie będą efekty ich pobytu za granicą.

Marzena i Szymon są małżeństwem od szesnastu lat. Dawno nie mieli dla siebie czasu. Na co dzień pracują, zajmują się domem i dziećmi w rodzinnym Poddubówku.

Nigdy nie byli na wakacjach bez dzieci, ostatnią romantyczną kolację zjedli ponad 6 lat temu. Wyjazd za granicę to okazja by w końcu to zmienić i przypomnieć sobie, jak to jest mieć znowu 18 lat. Ale Marzena i Szymon mają jeszcze jeden ważny powód...

chcą rozprawić się z demonami przeszłości. Kilka lat temu Szymon cudem uniknął śmierci w tragicznym wypadku, podczas jednodniowej wizyty u rodziny we Włoszech. Wtedy obiecał sobie, że już nigdy więcej nie opuści kraju. Jan Pirowski postanowił to zmienić i zachęcić go do podróżowania. Zobaczcie, czy Szymon pokona swój lęk...

 

PREMIERA: "Pierwszy raz za granicą" Piątek 22:00

Powtórki: Sobota 20:00, Niedziela 15:00, Czwartek 19:00

tvnpix