Archiwum

Rafał Betlejewski

Aktualności

Rafał Betlejewski
Rafał Betlejewski

Rafał Betlejewski w TTV prowadzi "Betlejewski. Prowokacje". Czy osoba mdlejąca na ulicy może liczyć na pomoc przechodniów? Jak reagują ludzie, gdy są świadkami  przemocy wobec innych? Co skłania ludzi do interwencji, gdy dzieje się coś złego? Znany performer prowokuje! Będziemy świadkami jak Rafał Betlejewski skłania przypadkowe osoby do reakcji w skrajnie emocjonalnych sytuacjach.

>> Więcej o programie "Betlejewski. Prowokacje" >>

Rafał Betlejewski prowadzi również program popularnonaukowy De Facto w TTV, jest znany ze swoich projektów społecznych, artystycznych i performerskich. Informacje na ten temat można łatwo znaleźć wpisując jego nazwisko w wyszukiwarkę internetową. Mało kto jednak wie, że Rafał studiował na Politechnikach Gdańskiej i Warszawskiej, gdzie ukończył kursy z zakresu wyższej matematyki, fizyki, geometrii, wytrzymałości materiałów, projektowania konstrukcji stalowych, wodnych i elektrycznych. Nauka była i jest jednym z jego gorących zainteresowań. W latach dziewięćdziesiątych tworzył oprogramowanie dla pierwszych komputerów. Uczestniczył w amatorskich programach obserwacji kosmosu. Jest twórcą teorii kosmogonicznych wiążących odkrycia naukowe z wierzeniami religijnymi. Zajmuje się teorią rzeczywistości, prawdy i fałszu, a także wynalazczością.

>> Więcej o programie "DeFacto">>

Komentarze (10)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

wasze programy są nudne ,kręcicie mało i nudnie ,amerykańskim produkcją nie dorastacie do pięt wasz poziom jest tak niski że szkoda mówić , te twoje prowokacje nie mają sensu ,zachód już się przekonał jacy są muzułmanie i nikogo do nich nie przekonasz człowieku ,zastanawia mnie czemu ty w ogóle kręcisz takie głupie programy ,
... rozwiń

~Gość

Panie Rafale... od pierwszego odcinka który widziałem jest pan u mnie delikatnie mówiąc "pod kreską". Uścisk dłoni KOBIECIE... w rękawicy!
KOMPLETNY brak szacunku! Tym gestem Pan mi podpadł.
Pomysł programu niby-ok, ale prowadzący źle wychowany (żeby brzydko nie powiedzieć).

~Gość

czy macie wiedze o wezach i zmijach kto je zjada np.wodne ile jadu maja i na jak siedlugo gdzie i jak sie rozmnarzaja na jakich terenach wystepuja iwyroby z nich czy jest taki film

~Gość

PANIE RAFALE TO SZCZYTNY CEL TEGO PROGRAMU KLANIAM SIE LUDZIOM CO NAD TYM PROGRAMEM PRACUJA JESTESCIE WIELCY.

~Gość

Świetny program Prowokacje i znane wszystkim sytuacje. Właśnie program o mobbingu. Samo życie. Pracodawca niemalże Panem Bogiem bo daje pracę i głodową pensję. A na twoje miejsce 10 w kolejce stoi... Trzy lata się męczyłem i powiedziałem dość. Jeszcze trochę a skończyłbym chyba w wariatkowie po takiej pracy.

~Gość

Hej! Lubię ten program już od pierwszego odcinka. Rozklejam się w niektórych scenach. Znane mi sytuacje z autopsji. Proponuję iść do supermarketu... tam przychodzą wariaci i wyzywają kasjerki zupełnie bez powodu, np. za to że źle spojrzała lub (serio są tacy ludzie!) i co wtedy taka biedna pracownica ma zrobić??! Wyleci z pracy od razu... rozwiń

~Gość

Nie cierpię go jako prowadzącego tego programu. Nie umie opanować swoich natarczywych gestykulacji. Ciągle wymachuje palcem wskazującym na zmianę z rozłożoną dłonią. Koszmar. Przez to nie mam ochoty oglądać tego programu, mimo że bardzo ciekawe są raportaże.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix