Artykuł powstał na podstawie materiału wideo. Znajdziesz go na górze strony
- co wydarzy się w 5. odcinku "99 - Gra o wszystko 6"?
- kto zemdlał w "99 - Gra o wszystko 6"?
- ''99 - Gra o wszystko" - kiedy i gdzie oglądać?
Co wydarzy się w 5. odcinku "99 - Gra o wszystko 6"?
W 5. odcinku "99 - Gra o wszystko 6" do kolejnych wyzwań stanęło jedynie 18 uczestników. Najlepsi z najlepszych zmierzą się z nowymi zadania, które wymagać będą od nich siły mięśni, logicznego myślenia oraz umiejętności pracy w grupach. Z tym ostatnim pójdzie im różnie - w końcu ostatecznie każdy walczy za siebie!
Pierwsza konkurencja z pewnością przypadnie do gustu fanom czasów, w których to na Ziemi na próżno było szukać śladów działalności ludzi. Uczestnicy zamienią się bowiem w dinozaury! Podzieleni na drużyny będą prowadzeni przez tor przeszkód. Ich zadaniem będzie pozostawienie jaja w gnieździe. Każda drużyna będzie musiała wybrać jednego szefa stada. Poza jakże uroczymi strojami dinozaurów, uczestnicy będą musieli pogodzić się z ciemnością - ich oczy zostaną bowiem zasłonięte.
Zanim jednak zadanie rozpoczęło się na dobre, jeden dinozaur runie na ziemię! Jajo potoczy się bezwolnie, a pozbawieni zmysłu wzroku uczestnicy nie będą wiedzieli, co się dzieje. Zobaczcie fragment nowego odcinka "99 - Gra o wszystko 6" przed premierą w telewizji! Wideo znajdziecie na górze strony.
Nowy odcinek "99 - Gra o wszystko 6" już w sobotę 4 kwietnia o 22:00 w TTV.
''99 - Gra o wszystko" - kiedy i gdzie oglądać?
"99 – gra o wszystko" to rozrywkowy format znany na całym świecie jako wyjątkowy sprawdzian umiejętności jego uczestników. Polska jest jednym z pierwszych krajów, który zaadaptował format De Alleskunner pochodzący z Niderlandów, tak chętnie realizowany trzynastu krajach m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwecji czy Francji.
Każdy ma tu równe szanse, z odrobiną szczęścia i dużą dozą wytrwałości. Uczestnicy zmagają się z wieloma konkurencjami, a po każdej z nich odpada osoba, której poszło najgorzej.
Sezon siódmy rządzi się prawami pokoleń. Mamy przedstawicieli pokolenia Z (m.in. Marcel "Gawronek" Gawroński i Elizabeth "Lizy" Anorue), milenialsów (m.in. Bilgun Ariunbaatar i Izu Ugonoh) oraz pokolenia X (m.in. Manuela Michalak, Piotr "Gulczas" Gulczyńki i Robert Karaś). Zadania skonstruowane są, tak by ujawnić, które z nich radzi sobie najlepiej. Zwycięzca zgarnie nagrodę o wysokości 100 000 zł.
Dla kogo rok urodzenia będzie przeszkodą, a dla kogo okaże się zbawienny? Zasada jest jedna: musisz przetrwać.
Nowe odcinki "99 - Gra o wszystko" w sobotę o 22:00 w TTV.
Autorka/Autor: Dominika Kowalewska
Źródło zdjęcia głównego: crab