Archiwum

99 gra o wszystko: Jaka będzie finałowa konkurencja?

Aktualności

99 gra o wszystko

W finałowym odcinku zobaczymy zmagania 8 uczestników i dowiemy się kto zdobędzie 50 tysięcy złotych oraz tytuł NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNEGO ZAWODNIKA W Polsce!

Ostatnie 7 konkurencji podda próbie odwagę, wytrzymałość i psychikę Uczestników, a wspierać ich będzie publiczność - to gracze, którzy odpadli w dotychczasowych konkurencjach.

Pierwszym zadaniem jest wyłowienie z akwarium wypełnionym wodą morskich stworów bez użycia rąk. Następne zadanie, wydaje się banalnie proste, to wbijanie gwoździa. Jednak jak pokazał sezon VIP, może sprawić trudność nawet największemu profesjonaliście. W kolejnej konkurencji Zawodnicy niczym komandosi będą wspinać się po siatce i zbierać spadochrony, które po zrzuceniu muszą trafić wprost do celu ułożonego na podłodze. Kolejnymi zadaniami będą ściągnięcie obrusa, tak żeby nie zbić wieży ustawionej ze szklanek i talerzy. Gra w JENGĘ, która przerodzi się w prawdziwy dreszczowiec i potrwa prawie 3 godziny. W przedostatniej konkurencji Uczestnicy zostaną zamknięci w klatkach, a ich zadaniem będzie wydostanie się z nich używając siły mięśni i umysłu. W wielkim finale zmierzy się ze sobą 2 najwytrwalsze osoby. Konkurencja polega na rozbujaniu się na siedmiometrowej huśtawce i strąceniu najwyżej ustawionego pudełka. Ten, kto tego dokona, zgarnie 50 tysięcy złotych oraz puchar!


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix