Archiwum

"Damy i wieśniaczki" powracają! Jesienią zobaczycie bohaterki zarówno w Polsce, jak i za granicą!

Aktualności

"Damy i wieśniaczki" powracają! Jesienią zobaczycie bohaterki zarówno w Polsce, jak i za granicą!
Damy i wieśniaczki

Nieoczekiwana zamiana miejsc. Miłośniczki miejskich wygód zderzą się z twardymi warunkami na wsi, a przyjezdne mieszkanki prowincji sprawdzą, jak żyje się na wysokim poziomie w dużych aglomeracjach.

W tym sezonie, tytułowe wieśniaczki zamienią się z damami, a niektóre z nich swoje otoczone luksusem życie prowadzą za granicą. Kobiety ze wsi sprawdzą i ocenią zagraniczny styl życia bogaczek, do których trafiły w gości. Z kolei przyzwyczajone do bogactwa elegantki, udadzą się na prowincję, by odnaleźć się w nowej, życiowej roli. Jak obie bohaterki poradzą sobie w nieznanych dotąd warunkach? Bohaterki rzucone na głęboką wodę robią co mogą, żeby walczyć o siebie i swoje zasady. Odkrywając nieznane, zmagają się ze swoimi lękami oraz doświadczają licznych rozczarowań i zaskoczeń. Czy jest szansa, że zmienią swój pogląd na życie? Jak odmieni je to doświadczenie?

Premierowe odcinki najnowszego sezonu "Dam i wieśniaczek" obejrzycie w TTV już od 9 września. Emisja przewidziana jest na piątek i sobotę o godz. 22:00. Program obejrzycie także o dowolnej porze w serwisie player.pl.

 

Zobacz także:

Damy i wieśniaczki: Najlepsze momenty strongmanki na wsi

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix