Archiwum

Druga Twarz w TVN

Aktualności

Druga Twarz w TVN
Karolina Gilon

 

Druga Twarz w TVN

W najbliższą Sobotę zapraszamy  do TVN na emisję odcinka specjalnego programu  "Druga Twarz". Karolina Gilon pomoże ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Wraz z uznanymi ekspertami od wizerunku: Malwiną Wędzikowską, Marcinem Tyszką i Łukaszem Urbańskim poszuka dla swoich bohaterów złotego środka między akceptacją otoczenia, a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Bohaterowie serii to osoby, które swoim wyglądem wywołują wzburzenie otoczenia. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i tunelami – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. W tym odcinku

A kogo zobaczymy w tym odcinku? Do studia przyjdzie matka, która wstydzi się własnego syna i nazywa go „potworem”. Poznamy gorzką tajemnicę  ich relacji. Kolejna bohaterka  Karolina zaprezentuje swoje patenty na zakrycie kompleksów. Dowiemy się o nowym zastosowaniu maści na przeziębienie. Do ekspertów zgłosi się  Agnieszka, która wygląda jakby cały czas się bawiła na imprezie helloween.

Metamorfozy zaskoczą każdego z bohaterów. Eksperci na koniec też nie zostaną z pustymi rękami. Marcin Tyszka i Łukasz Urbański dostaną po różowym staniku.

Druga twarz to nie tylko nowa stylizacja. To często  przemiana wewnętrzna, która musi dokonać się w naszych bohaterach. Czy są na to gotowi, aby zmienić swoje życie? O tym dowiemy się z  odcinka "Drugiej Twarzy"

PREMIERA: TVN , Sobota 16:55

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Karolino Boginio Pieknosci i S... .zeby sie nie podlizywac... Potrzebuje Twojej,waszej pomocy. Zadko siedze na necie i nie mam parcia na szklo ale mam problem. Jestem przystojny ale ztracilem wiekszosć zebow przez imprezy=zycie Teraz sie ogarnolem,chce zalozyc rodzine ale mam niepewnosc siebie...

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix