Drużyna TTV całym sercem wspiera WOŚP! Zobacz, co możesz wylicytować

Aktualności

WOŚP

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia, tym razem dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Rok 2022 jest kolejnym, w którym TTV przyłączy się do wspólnego grania. Oprócz tego, że w naszej telewizji obejrzycie wejścia na żywo podczas 30. Finału WOŚP, to również nasi bohaterowie postanowili przekazać przedmioty oraz swoją obecność na charytatywne aukcje.

Pierwszą z nich jest bomberka Katarzyny Gąsienicy, znanej Wam z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, w której doszła do finału programu „99 – gra o wszystko VIP”. Kurtka wykonana jest z chusty góralskiej i ma rozmiar uniwersalny. Tu możecie ją wylicytować.

Kolejną propozycję mają dla Was Sylwia Bomba oraz Ewa Mrozowska-Kozłowska. Dziewczyny zorganizują sesję zdjęciową, podczas której o makijaż zadba Ewa, a zdjęcia wykona Sylwia. Sesja odbędzie się w jednym z warszawskich studiów, a klikając w ten link przejdziecie do licytacji.

Wśród darczyńców nie zabrakło też Mateusza Borkowskiego, znanego szerszej publiczności jako BigBoy. Mati postanowił przekazać na aukcję swój rower, który został w całości zaprojektowany przez niego. Jeśli chcecie poznać specyfikację techniczną przedmiotu oraz wziąć udział w licytacji – kliknijcie tutaj.

Jeśli do tej pory nie znaleźliście niczego dla siebie – nic straconego. Mamy dla Was zatem propozycję spędzenia dwóch dni w Pałacu Walewice - miejscu, w którym kręcony był program "Pałacowe love". Ale sam pobyt to nie wszystko! Na miejscu, zwycięzców aukcji odwiedzą prowadzący program, znani z kanapy "Gogglebox. Przed telewizorem" - Jacek Szawioła oraz Mariusz Kozak. Podczas wspólnego popołudnia panowie przygotują szereg niespodzianek, m.in. wywiad ze zwycięzcą. Wystarczy kliknąć tutaj, aby wziąć udział w licytacji.

Kolejna propozycja jest zdecydowanie skierowana do fanów aktywnego wypoczynku od jednego z bohaterów „Gogglebox. Przed telewizorem” – Kacpra. Zaprasza on na wspólną naukę jazdy na snowboardzie w wymiarze 2h szkoleniowych. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby na różnym poziomie - zarówno początkujący, jak i zaawansowani. Kacper bowiem jest instruktorem snowboardu SiTS i od wielu lat zaraża ludzi zajawką na ten sport. Macie ochotę poszaleć? Kliknijcie tutaj!

Jeśli za wielkimi aktywnościami nie przepadacie, ale za to macie ochotę na spokojny spacer w towarzystwie Izy i Joachima Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" - też da się załatwić! Wystarczy, że weźmiecie udział w przygotowanej przez nich aukcji i... spotkanie w Poznaniu gwarantowane!

Coś dla ciała oferuje także Tomek Schmidt znany Wam z "Ostrego cięcia" wraz ze swoją ekipą! W jego salonie przejdziecie istną metamorfozę - profesjonaliści zajmą się fryzurą oraz makijażem, a na koniec... sesja zdjęciowa! Brzmi fajnie? Zatem poczuj się jak gwiazda i licytuj!

Swój czas i mnóstwo pozytywnej energii oferują także bohaterowie 2. Sezonu „Down the road”: Paula, Paulinka, Paulina (Szefowa), Janek, Szymon i Adam. Można wylicytować z nimi wspólny obiad oraz niezliczoną ilość zdjęć, uśmiechów i radości. Gwarantujemy dobrą zabawę, ale także przestrzeń na poważne rozmowy. Zainteresowani? Tutaj link do licytacji.

Do akcji dołączył także Przemek Kossakowski, który na aukcję oddał swoją statuetkę Telekamery "TeleTygodnia", czyli nagrodę przyznaną mu przez czytelników magazynu „Tele Tydzień” za osiągnięcia telewizyjne - programy m.in. "Szósty zmysł", "Wtajemniczenie" czy "Down the road". Udział w licytacji możecie wziąć tu.

Wśród osób wspierających WOŚP znalazły się także bohaterki programu "Królowe Życia". Ania Renusz oddała na aukcję autorską perukę, którą można wylicytować pod tym linkiem, z kolei Iza Macudzińska i Patryk Borowiak zapraszają na wspólną kolację. Wylicytujecie ją tutaj.

Ale to jeszcze nie koniec! Jako wisienkę na torcie zostawiliśmy spotkanie z pierwszym polskim Prince Charming – Jackiem Jelonkiem oraz jego partnerem Oliwerem Kubiakiem. Chłopaki podczas spotkania przekażą zwycięzcy także unikatowy krawat, który Oliwer zakładał na każdą ceremonię krawatów i który, jak się później okazało, przyniósł mu wiele szczęścia.  Bardzo możliwe, że okaże się szczęśliwy także dla nowego nabywcy. A licytować można pod tym linkiem.

Jeśli zastanawiacie się, na co przeznaczone zostaną zebrane środki podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to przypominamy, że w tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Co konkretnie zostanie zakupione z zebranych środków?

 • angiograf dwupłaszczyznowy do leczenia siatkówczaka - najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci
 • oftalmoskopy do badania dna oka
 • lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka
 • tonometry do pomiaru ciśnienia śródgałkowego (rogówki i soczewki)
 • synoptofory do pomiaru kąta zeza
 • urządzenia OCT do bezinwazyjnej diagnostyki schorzeń
 • tomografia dna oka
 • mikroskopy
 • stoły operacyjne

 

Warto pomagać. SIEMA!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix