Archiwum

Finał sezonu "O mały włos": Pożar w salonie!

Aktualności

Przed nami pełen emocji ostatni odcinek 1. sezonu serialu "O mały włos"!
O mały włos, pożar w salonie Patryka

Patryk chwilowo zawiesza poszukiwania swojego ojca, chce uporządkować sprawy prywatne. Pada u stóp Iwony z wielkim bukietem kwiatów, chce zabrać kobietę do Krakowa, by móc na spokojnie porozmawiać o ich wspólnej przyszłości. Ich romantyczne spotkanie przerywa Daniel, chłopak jest zazdrosny.

W miasteczku trwa kampania wyborcza. Przeciwnicy burmistrza wykorzystują Patryka w kampanii wyborczej, zarzucając włodarzowi zakłamanie, ponieważ przez wiele lat nie przyznał się do nieślubnego syna. Burmistrz szykuje odsiecz, w ten sposób próbuje odeprzeć ataki opozycji.

W salonie Iwony pojawia się Żanetka, dziewczyna postanawia zmienić wizerunek i pójść do klasztoru. Ewidentnie nie radzi sobie z zawodem miłosnym. Kiedy dziewczyna prosi Justynę o ścięcie swoich pięknych loków, jedna z klientek salonu zaczyna rodzić. Kobiety organizują transport ciężarnej do szpitala.

Andrzej i Łukasz pojawiają się pod salonem Iwony, kobieta gani chłopaka za wagary. W trakcie ich rozmowy z zakładu Patryka wybiega Daniel. W zakładzie Patryka wybuchł pożar, fryzjer został w środku. Iwona rzuca się na pomoc ukochanemu, na jej drodze staje Andrzej.

 

Premiera finałowego odcinka "O mały włos" we wtorek o godz. 17:10 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix