Archiwum

"It's my life" powraca w drugim sezonie. Poznaj nowe krakowskie smoki!

Aktualności

"It's my life" powraca w drugim sezonie. Poznaj nowe krakowskie smoki!
It's my life! To moje życie

Nowe smoki zawitają do krakowskiej kamienicy! Jesteście ciekawi, kogo tym razem pożre dorosłość? Nowy sezon programu "It's my life! To moje życie" startuje już 16 lutego na antenie stacji TTV. Szykujemy dla Was aż 4 premierowe odcinki w tygodniu!

Nowi uczestnicy drugiej serii trafią pod wspólny dach, by poznać jak smakuje dorosłość w czasach pandemii. Bohaterów programu łączy jedno: chcą żyć na własny rachunek, według swojego scenariusza – bez kontroli, rad i instrukcji.

It's my life! To moje życie 2
It's my life! To moje życie 2

W drugim sezonie poznacie zupełnie nowych bohaterów, którzy zmierzą się z nowymi dla siebie tematami. Jedni świeżo wyprowadzili się od rodziców, inni chcą poszukać pracy i zarobić pierwsze pieniądze. Mamy dla Was jednak niespodziankę - jednego z uczestników znacie już bardzo dobrze. To Mateusz, który zdecydował się zaryzykować i przez kilka miesięcy mieszkał sam. Kto wie, może znalazł już miłość swojego życia?

Warto wiedzieć, że kamery towarzyszą bohaterom cały czas. W trakcie pobytu w krakowskiej kamienicy mogą odwiedzać ich znajomi, rodzice czy nowo poznane osoby. Każdy uczestnik dostanie też jednorazowe wsparcie finansowe (kwotę odpowiadającą pensji minimalnej), ale na start mają do zapłacenia czynsz i kaucję za wynajem mieszkania. Czy po dwóch miesiącach wspólnego życia zdecydują się mieszkać razem?

Premiera nowego sezonu "It's my life! To moje życie" już 16 lutego o godz. 22:30. We wtorki i środy będziecie mieli okazję obejrzeć po dwa nowe odcinki. Do zobaczenia!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix