Już dziś w TTV "MądrzeJEMY" z Katarzyną Bosacką!

Aktualności

Już dziś w TTV "MądrzeJEMY" z Katarzyną Bosacką!
Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka w nowym programie "MądrzeJEMY" pokaże nam, jak jeść mądrze? Czy istnieją zdrowsze alternatywy dla znanych już wcześniej produktów? Co zrobić, żeby zmienić nawyki żywieniowe metodą małych kroków? „MądrzeJEMY” to program, w którym 4 uczestników pod okiem prowadzącej podejmie próbę zmiany swoich dotychczasowych przyzwyczajeń kulinarnych.

W ciągu 10 tygodni Katarzyna Bosacka razem z uczestnikami projektu zgłębi tematykę zdrowego odżywiania i dokonywania mądrych wyborów. Wszystko po to, by jeść i żyć bardziej świadomie. Na uczestników czeka seria eksperymentów związanych z codziennym nawykami żywieniowymi.

W każdym z odcinków prowadząca doradzi, po jakie produkty warto sięgać, aby jeść mądrze. Sprawdzi również sklepowe półki i rozszyfruje etykiety produktów, wskazując na ich dobre i złe składniki. W programie odwiedzimy także gospodarstwa i  fermy lokalnych producentów. Pokażemy, jak powstają najlepszej jakości produkty spożywcze, które trafiają na sklepowe półki, a finalnie na nasz talerz?

Dodatkowo, na potrzeby programu powstała również dedykowana strona internetowa, która zawiera materiały edukacyjne z zakresu zdrowego odżywiania oraz konkurs – "Podziel się swoimi racjonalnymi praktykami żywieniowymi w formie przepisów kulinarnych". W kolejnych tygodniach widzowie będą mogli zaprezentować swoje propozycje dań pełnych zdrowia na każdy z 5 posiłków w ciągu dnia. Szczegóły konkursu już 26 października na stronie konkurs.tvn.pl. Akcja jest wspólną inicjatywą TVN Grupa Discovery oraz Carrefour Polska.

 

Premierowe odcinki programu "MądrzeJEMY"
w każdą niedzielę o godz. 18:05 w TTV!

 

Zobacz także fragment programu "DeFacto. Bosacka":

DeFacto. Bosacka: Ile wody powinniśmy pić?
DeFacto. Bosacka: Ile wody powinniśmy pić?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix