Archiwum

Kanapowcy: "Nie poddam się, dam radę i zrobię ten trening na pełnej petardzie"

Aktualności

Kanapowcy - Daniel

Tego jeszcze nie było w żadnym z dotychczasowych sezonów "Kanapowców"! Z programu odpadnie nie jeden, a aż dwóch uczestników! Co będzie powodem tak niespodziewanego rozwoju wydarzeń? Którzy Kielczanie definitywnie zakończą swoją życiową rewolucję i dlaczego jeden z nich nie będzie pewien, czy chce podać rękę trenerowi?

Dla pozostałych na polu bitwy byłych fanów niezdrowego stylu życia Krzysztof Ferenc i Lil Masti przygotują ekstremalny trening w najgłębszym, 45-metrowym basenie Europy! Na co dzień zanurzają się tam bijący światowe rekordy nurkowie ze wszystkich kontynentów. Nauka niewpadania w panikę i skupienia w stresującej sytuacji to szkolenie, które przyda im się podczas finałowej walki w oktagonie.

Będziemy też świadkami urodzinowej imprezy Leszka. Czy dotychczasowy wielbiciel suto zakrapianych przyjęć, który już wcześniej łamał trenerskie zasady przy takiej okazji będzie w stanie powstrzymać się od sięgania po kieliszek? Przed nami także drugie podejście Daniela do treningu MMA. Poprzednio dały o sobie znać trudne wspomnienia doświadczonej przemocy domowej i koordynator ministrantów musiał przerwać ćwiczenia. Czy tym razem uda mu się pokonać demony przeszłości?

 

 Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix