Archiwum

Kanapowcy: U Daniela wiele zmian, nawet te w wyglądzie! :)

Aktualności

Kanapowcy, Daniel

Przed dotychczasowymi fanami niezdrowych przekąsek ostatnia prosta przed wielkim finałem programu, do którego przygotowywali się przez ostatnie sześć miesięcy! Trenerzy nie byliby jednak sobą, gdyby nie przygotowali dla swoich podopiecznych jeszcze kilku niezwykłych zadań. Uczestnicy odwiedzą jedno z najpopularniejszych miejsc na mapie swojego miasta w przebraniach.... warzyw i owoców. Co tym razem wymyślili dla nich prowadzący? Który z kanapowców nie będzie zadowolony z takiego rozwoju wydarzeń i jak z tym wyzwaniem poradzą sobie kukurydza, groszek i winogrono?

Emocje przed walką MMA sięgają zenitu. Niespodziewanie w konflikt z jednym z uczestników wda się spokojny do tej pory Grzegorz. Który z kolegów doprowadzi go na skraj wytrzymałości i czym mu podpadnie?

Będziemy też świadkami profesjonalnej sesji bohaterów programu. Jak po pół roku prezentuje się ekipa Wujaszka Fericze, która schudła łącznie najwięcej ze wszystkich dotychczasowych drużyn Kanapowców? Czyja metamorfoza doprowadzi Lil Masti do łez? Czeka nas też niespodziewany zwrot akcji. Jakie szokujące wieści ma dla nich lekarz?

Premierowe odcinki "Kanapowców"
w każdy wtorek o 22:00 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix