Kocha, lubi, pasuje - nowy program randkowy od 15 kwietnia w TTV!

Aktualności

Kocha, lubi, pasuje - nowy program randkowy od 15 kwietnia w TTV!
Kocha, lubi, pasuje

Podobno ideały nie istnieją. Jeśli to prawda, to dlaczego swojego ideału po prostu... nie stworzyć? W tym programie nie ma żadnych ograniczeń! Seria zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia, odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00.

Kocha, lubi, pasuje
Kocha, lubi, pasuje

 

 

W nowym formacie randkowym stacji TTV każdy, niezależnie od wieku i płci ma szansę na miłość i to zwiększoną razy 7! W „Kocha, lubi, pasuje” single i singielki stworzą wizerunek partnera idealnego, po czym spotkają się z siódemką kandydatów spełniających te wymagania. Teraz to nie wygląd, a charakter okaże się najważniejszy w znalezieniu swojej drugiej połówki. Kocha, lubi, pasuje… a może powie pas tej relacji? Jedno jest pewne - wybór dla nikogo nie będzie łatwy - mimo, że kandydatów jest kilku, to prawdziwa miłość może być tylko jedna!
Seria zadebiutuje na antenie TTV już 15 kwietnia, odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00. Format (oryg. Game of clones) został stworzony przez Youngest Media, a dystrybuowany przez Dentsu. Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma Well Well Productions.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix