Archiwum

Królowe życia: Kim jest nowa królowa - Julia?

Aktualności

Królowe życia, Julia

Julia von Stein to nowa "Królowa życia". Jeśli zastanawiacie się, kim jest i co robi na co dzień, uchylimy wam rąbka tajemnicy.

Julia von Stein - jaka jest?

Julia to prawdziwa królowa. Widać to po jej sposobie ubioru, wyglądu i zachowania. Ma dystans do siebie i otaczającego ją świata. Nie brak jej kultury i dobrego wychowania. Jest pomocna i niezwykle lojalna, ale przede wszystkim twardo stąpa po ziemi.

"Królowa życia", Julia - wykształcenie

Nasza nowa „Królowa życia”, Julia po ukończeniu liceum postanowiła iść na studia. Przez myśl przeszło jej prawo, jednak ostatecznie wybrała dziennikarstwo. Początkowo uczyła się w Krakowie. Czas studiów był dla Julii przełomowy. Poznała ludzi, którzy wpłynęli na jej życiowe przemyślenia, ale także sama postanowiła zmienić swój wygląd i odejść od bycia szarą myszką.

Julia, nowa "Królowa życia" - czym się interesuje?

Największą pasją w życiu Julii od zawsze była motoryzacja.  Większość wolnego czasu spędzała na torach wyścigowych, dlatego, że po pierwsze kochała adrenalinę i właśnie rajdy zawsze jej tego dostarczały, po drugie kochała sportowe auta. Projektuje także trumny. W kręgu jej zainteresowań poza projektowaniem, jest również moda, muzyka, projektowanie wnętrz i dążenie do stania się kobietą, jaką sobie wymarzyła.

Co na co dzień robi Julia von Stein?

W ostateczności została projektantką trumien. „Z branżą funeralną jestem związana od urodzenia. Dziesiątki razy byłam świadkiem przyjmowania rodziny pogrążonej w żałobie, np. po śmierci ojca. Rodzina podjeżdża najnowszym Mercedesem klasy S albo Rolls-Royce’m zmarłego…, i jaką wybierają trumnę? Taką jak każdy. Najzwyklejszą, jałową, bez żadnego wyrazu a przecież trumna i ostatnia droga zmarłego do grobu mogłaby odzwierciedlać jego życie, pasje czy status społeczny. Skoro jeździł RR, to spał na lepszym łóżku i materacu niż pracownik magazynu. To dlaczego ma być pochowany w takiej samej trumnie na wieczny spoczynek?”.

Królowe życia, Julia von Stein
Królowe życia, Julia von Stein

Jak wolny czas spędza nowa "Królowa życia" - Julia?

Wolny czas Julia kocha spędzać ze swoim przyjacielem. Dlaczego? Bo kocha się śmiać. Czas spędzony z nim określa jako najlepszy scenariusz komedii. Odkąd spędzają ze sobą czas, to nieustannie się uśmiecha. Chodzimy po kawiarniach, na zakupy. Lubi też wyjazdy zagraniczne. Na większość z nich jeździ z Tatą.

Jakie są ulubione marki modowe Julii?

Tak naprawdę nie ma ulubionej marki. Zawsze kupuje to, co w danej chwili się jej podoba. Zakochana jest na pewno w polskich i niszowych projektantach. Często też zaprzyjaźniona krawcowa szyje jej ubrania wedle własnych projektów. Uzależniona jest od dopasowywania ubrań pod swoją sylwetkę, dlatego bardzo często zawozi tony nowych ubrań do krawcowej.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Witam. Obejrzałam z Tobą odcinki Królowych. Jestem pod wrażeniem Twojej urody, elegancji, sposobu bycia, Twojej kultury. Dla mnie jesteś prawdziwąKrólową. Widać, że kochasz swoją pracę. Pozdrawiam

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix