Michalczewski, Wiśniewski, Siwiec w Kossakowski.Być jak...

Aktualności

Przemek Kossakowski.Być jak...

 

KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK…

Tej jesieni w TTV Przemek Kossakowski pojawi się w nowym, autorskim programie. Wymagająca i zarazem efektowna formuła zmusi go do całkowitej metamorfozy fizycznej oraz psychicznej.
W nowym wcieleniu wejdzie w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. To, co odkryje po drugiej stronie, pozwoli spojrzeć na osoby z życia publicznego z innej perspektywy.

KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK… ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera odcinka. Przemek Kossakowski spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W tym programie padną pytania, których nikt nigdy nie ośmielił się im wcześniej zadać.

Przed Kossakowskim stanie zadanie odnalezienia tego, czego inni nie chcieli lub nie potrafili dostrzec. Uchwycenie tego, co intrygujące i nieznane w życiu bohatera, co przygotuje go do finałowej rozgrywki. Dla gospodarza programu i jego gwiazdy będzie to czas próby. Upodobniony fizycznie do bohatera odcinka, spotka się z nim w kameralnej rozmowie. W nowym kostiumie i z nową twarzą  odważy się pójść krok dalej. Czy to mu wystarczy, żeby BYĆ JAK… Dariusz Michalczewski, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Michał Wiśniewski czy Natalia Siwiec?

PREMIERA: Sobota, 3 Września, 22:00

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dlaczego nigdzie nie można obejrzeć odcinka z Rutkowskim!?

~Gość

Czy będzie Pan jeszcze kiedyś podpisywał swoją książkę w Warszawie?

~Gość

Bardzo chciałbym zobaczyć jak Pan Wiktor Kossakowski wciela się w Kubę Wojewódzkiego. Czy jest planowany taki odcinek ?

~Gość

Kossakowski ,wymysl coś nowego ,to jest nuda ,jakies przebieranki ,robisz kogos ,kim nigdy nie bedziesz ,gdzie sens i logika ,w tym co teraz robisz ,nie czujesz sie dobrze i ty i ja o tym wiemy .Pozdrawiam

~Gość

Kossakowski to fajny facet ale michalczewski to już gość.Zapytano w programie co myślę o Michalczewskim to naprawdę super gość po 100 mam intuicje i uważam że już się wyszalal jest po prostu gość.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix