Archiwum

Michel Moran - błyskawicznie dla leniwych

Aktualności

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA, TTV

 

Błyskawiczny posiłek dla leniwych

Czy zdarzyło Wam się pójść spać z burczeniem w brzuchu, bo byliście zbyt leniwi, by przygotować sobie kolację? A może przyjmowaliście gości suchymi krakersami i paluszkami, bo nie chciało Wam się przyrządzić nic do jedzenia na ich przybycie?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząca, to znaczy, że gnuśność i opieszałość zawładnęły Waszymi zwyczajami kulinarnymi. Na szczęście agent do kulinarnych zadań specjalnych – Michale Moran – zna na to radę. Każdemu przecież zdarza się słabszy, leniwy dzień, gdy pierwszą rzeczą, o której marzymy po przyjściu do domu jest smaczny i zdrowy posiłek, ale ostatnią rzeczą, na którą mamy ochotę jest długie przygotowywanie jedzenia.

Dzisiejszym zadaniem specjalnym Michela będzie przygotowanie łatwego, szybkiego, pysznego i zdrowego trzydaniowego posiłku, a przepisy te będą kołem ratunkowym dla każdego, kto bywa czasem zbyt leniwy, by gotować. Zobaczymy Rybę z pieca, czyli wszystko razem i na raz, Cykorię w curry, czyli przekąskę w pięć minut i Szybki deser, czyli pokroić i wymieszać.

 

PREMIERA: "10 Zadań Specjalnych Michela Morana" Sobota 10:00

Powtórki: Poniedziałek 13:45, Wtorek 18:05

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix