Archiwum

"Nauka Jazdy": Krysia zdaje egzamin państwowy!

Aktualności

Czy uda jej się go zakończyć z wynikiem pozytywnym? Odpowiedź już we wtorek!
Nauka Jazdy, Pani Krysia zdaje egzamin państwowy

Przed nami 11. odcinek "Nauki jazdy" a w nim szczera rozmowa Eweliny z instruktorem! Kursantka postanowiła przedstawić Łukaszowi Kmiecikowi kilka powodów, dla których przyjemniej jest wybrać na swoją drugą połówkę kobietę! Instruktor postara się zmienić tor rozmowy na tematy bardziej związane z nauką jazdy, ale... To nie będzie takie proste!

W odcinku zobaczymy także bardzo ważny moment w życiu Krystyny! Kursantka Edyty Bartosiak podejmuje nierówną walkę z egzaminatorem podczas egzaminu praktycznego. Edyta i Roman mocno trzymają za nią kciuki a Krysia - działa!

Z kolei Grażynka podchodzi do egzaminu wewnętrznego! Jej krajan, nad-instruktor Grzegorz Stasiak, próbuje wspierać kursantkę (na swój sposób). Czy wsparcie doświadczonego Instruktora doda Grażynce skrzydeł?

A w "eLce" Justyny wielka niespodzianka. Egzamin wewnętrzny Romana poprowadzi zupełnie nowa instruktorka Ewa. Ciekawe, czy Roman pokocha ją równie mocno, jak Justynę... :)

11. odcinek to także wielki dzień w życiu Dawida! Kursant wsiada za kierownice egzaminacyjnej eLki. Zbyszek Chrzan w towarzystwie Klaudii śledzi jego poczynania podczas jazdy. Dawid z reguły opanowany opanowany zagra o najwyższą stawkę, jaką w naszym programie jest PRAWO JAZDY!

 

Premiera "Nauki Jazdy" we wtorek o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix