Archiwum

"Nauka Jazdy": Natalia będzie miała wypadek!

Aktualności

Spokój w "eLce" Justyny Kalisz nie zagościł na długo. Podczas jazdy z Natalią kobiety będą miały kolizję!
Nauka Jazdy, Natalia

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że emocje w eLce Justyny Kalisz opadły. Nic bardziej mylnego, następna jazda Natalii Florczyk dostarczy naszym widzom naprawdę intensywnych wrażeń. A na drodze jak w życiu, niczego nie można zaplanować.

Kolejna odsłona tandemu małżeństwa Rogalińskich. Tym razem za kierownicę wskakuje Łukasz! Pojedynek: górnik kontra egzamin wewnętrzny rozstrzygnie Zbigniew Chrzan i Grzegorz Stasiak.

Czterdziesta druga godzina jazdy… KRYSTYNY! Kursantka ostro szarżuje ulice Warszawy, a Edyta Bartosiak, dwoi się i troi, żeby uczynić z Krysi mistrza kierownicy…

Dystans, opanowanie i niecodzienna motywacja… To cały Łukasz Kmiecik. Podczas jazdy z Eweliną dowiemy się, że nasz instruktor jest również facetem tolerancyjnym! Ba! Nikt tak jak on nie potrafi opanować kobiecych emocji… a nawet łez. Musicie to zobaczyć!

Na deser przedstawiamy nową kursantkę Zbigniewa Chrzana - Grażynkę Markowicz! Historia Grażyny pokazuje, że na nic w życiu nie jest za późno, a już na pewno nigdy nie jest za późno na kurs nauki jazdy. Jak urok naszego instruktora wpłynie na kursantkę, która sama o sobie mówi, że do tej pory przywykła tylko do kilofa i łopaty?

 

Premiera "Nauki jazdy" we wtorek o 22:30 w TTV.

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Można było się spodziewać narwana dziopcha pełna wybrykanych odpalonych w kosmos chistorji pełna profesionalistka w zmienianiu partnerów emocjonalnie zepsuta z rodziny patologicznej

~Gość

Tutaj nic nie jest winna ta dziewczyna co prowadzi to auto.Ewidentna wina jest kolesia co jechał skuterem.Gość nie zachował odpowiedniej odległości od samochodu a zwłaszcza,że jest to samochód z widocznym znakiem "L"na dachu.Kolejna sprawa,gdzie jest tablica rejestracyjna tego skutera?

~Gość

za duzo tvp ? nietolerancyjny gorolu

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix