Archiwum

"Nauka Jazdy": Natalia dostała drugą szansę!

Aktualności

W 7. odcinku "Nauki jazdy" nastąpi wielkie pojednanie blondynek! Natalia Florczyk i Justyna Kalisz przekonają się, że siła kobiet tkwi w spokoju i rozmowie.
Nauka Jazdy

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta przed Wami - Alicja! Kobieta rakieta. Studentka wybrała się na zakupy, z których odebrała ją Edyta Bartosiak. Upalny dzień i rozgrzana nawierzchnia to tylko preludium do gorącej atmosfery we wnętrzu naszej eLki.

Przed małżeństwem Rogalińskich egzamin wewnętrzny, który przeprowadzi Zbigniew Chrzan, ale instruktor, ma kłopot ze zrozumieniem śląskiej gwary. Sandra podchodzi do egzaminu, a Zbigniew zaprasza na pokład żywą legendę!

W 7. odcinku zobaczymy również Piotra Kapłaniuka. Chłopak ma spory problem z nadmierną prędkością. Łukasz Kmiecik jak zwykle rozważny… tym razem nie romantyczny!  Instruktor w sposób spokojny aczkolwiek stanowczy wyhamowuje samochód i ułańską fantazję studenta z Krakowa.

W naszej eLce wielkie pojednanie blondynek! Natalia Florczyk i Justyna Kalisz to dwie silne kobiety. Tym razem przekonamy się, że siła kobiet tkwi w spokoju i rozmowie. To będzie naprawdę przełomowa jazda…

Na koniec Kamil Kołek, który zostaje poproszony o przysługę… Ma podwieźć Alicję, która właśnie zakończyła swoją lekcję, do centrum miasta. Ewidentnie nie jest zachwycony takim obrotem sprawy! Będziemy świadkami sceny, w której: Ala z wozu Kamilowi lżej!

Jak Edyta Bartosiak opanuje sytuację w samochodzie?

 

Premiera "Nauki Jazdy" we wtorek o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix