Nowa oprawa TTV na wiosnę!

Aktualności

TTV logo

28 lutego  telewizja TTV  startuje z wiosenną  ramówką, z nowym logotypem i w nowej oprawie.

Przez trzy ostatnie lata TTV dynamicznie przeobrażała się, dojrzewała, aż nadszedł moment zmiany sposobu naszej komunikacji z widzem. Zaplanowaliśmy odświeżenie wyglądu stacji tak, aby być spójnym i lepiej korespondować z naszą ofertą programową.

Tworzymy nowoczesną, uniwersalną telewizję i takie zadanie postawiliśmy przed projektantami nowej identyfikacji wizualnej stacji. I w efekcie z dumą przedstawiamy logotyp, który łamie stereotypowe podejście do znaków widoczne na rynku telewizyjnym – podkreśla  Lidka Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.

Dotychczasowe kolory zielony, żółty i czarny zostaną ożywione przez dodanie niebieskiego i cyjanu. Stacja stawia na oryginalność, nowoczesność, odwagę i  emocje oraz stały rozwój. Autorem kreacji  jest znana niemiecka agencja Luxlotusliner . Projektem kierował Dział Autopromocji Telewizji TVN.

Ostre cięcie

Wraz ze zmianą oprawy  w nowej odsłonie będzie dostępna strona internetowa stacji  - www.ttv.pl.

Jesteśmy przekonani, że tylko wówczas, gdy będziemy w stanie zaskakiwać widza także nowymi formami komunikacji, to nigdy nie staniemy się jeszcze jedną telewizją dostępną na multipleksie.

Wręcz przeciwnie, wierzymy, że zyskamy zainteresowanie młodszej, ciekawej i otwartej na zmieniającą się rzeczywistość widowni.  
Wiosną telewizja TTV będzie prezentowała się inaczej, ale jedno się nie zmienia – niezmiennie   robimy dobrą telewizję  –  zaznacza Lidka Kazen.

Betlejewski. Prowokacje

Charakter stacji buduje codzienne pasmo o 22:00. Wiosną TTV wyemituje trzy nowości. Wśród nich Przemek Kossakowski, tym razem poza granicami Polski będzie doświadczał nieoczywistości tego świata,  co zobaczymy w nowej serii Kossakowski. Nieoczywiste.

Kolejna nowość  wywoła szczere emocje wśród uczestników.  To zadanie powierzono  Rafałowi   Betlejewskiemu, performerowi  i dziennikarzowi. Jego kontrowersyjne akcje postawią przypadkowych uczestników oraz widzów przed trudnym wyborem w programie  „Betlejewski. Prowokacje”.

Kossakowski. Nieoczywiste

W trzeciej z nowych propozycji będziemy towarzyszyć bohaterom serialu dokumentalnego „Odezwiemy się…” w drodze po pierwsze główne role. Zajrzymy za kulisy castingów, by  zmierzyć się z emocjami, jakie towarzyszą tym, którzy mają odwagę stanąć przed kamerą i walczyć o swoje pięć minut sławy.

Kontynuacje w wiosennej ramówce to uznane hity programowe  TTV.  Przed  nami piąty sezon „Ostrego cięcia”. Znany duet fryzjerów Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt rewolucjonizują salony fryzjerskie jak Polska długa i szeroka. Wraz z nimi metamorfozy przeprowadzać będzie Dorota Williams, znana stylistka gwiazd.

Hubert Urbański z „Handlarzami” pokonają setki kilometrów, żeby sprawdzić, co kryją strychy, zagracone piwnice i opuszczone domy. Będą walczyć do ostatniej złotówki, a wszystko po to, by tanio kupić i sprzedać z zyskiem . W tym sezonie poznamy ekspertów  od renowacji , którzy stare rupiecie zmieniają przedmioty użytkowe by wywracać  do góry nogami rodzinne kolekcje i wietrzyć magazyny z rzeczy, na których można zarobić. Z kolei „Usterka” z Dominikiem Strzelcem,  weźmie „na warsztat” niesolidnych fachowców tym razem z Wrocławia, by wskazać tych, co chcą zarobić i się nie narobić.

Hubert Urbański

Wiosna przed telewizorem to także obowiązkowe podsumowanie tygodnia w postaci najciekawszych i najchętniej oglądanych programów w polskiej telewizji – „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Usterka

TTV pozostaje blisko tematów z codziennego życia poprzez programy interwencyjne  i informacyjne -„Blisko ludzi” oraz „Uwaga! Po uwadze” i  „Expressu”,  „DeFacto”.

Komentarze (6)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Ale beznadziejne logo. Obecne jest OK. Te nowe to jakieś chińskie. Przypomina logo kanału przyrodniczego.

~Gość

hahahahahattv

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix