Nowy program w TTV! Od 3 grudnia dowiecie się, jak żyć i być "Like a bo$$"!

Aktualności

Nowy program w TTV! Od 3 grudnia dowiecie się, jak żyć i być "Like a bo$$"!
Like a Bo$$

Ile jest prawdy w powiedzeniu, że niemal za każdym wielkim sukcesem mężczyzny stoi kobieta? Zapewne tyle samo, ile w zdaniu, że każdy sukces ma wielu ojców. Żyć i być „like a boss” potrafią jednak nieliczni i niechętnie dzielą się tym przepisem.

Już od 3 grudnia, tuż po finałowym odcinku "Królowych życia" wystartujemy z programem „Like a Bo$$”. Będzie to czteroodcinkowa zapowiedź serii, cały cykl pojawi się na naszej antenie wiosną przyszłego roku.

W "Like a boss" poznacie codzienne wybory, ukryte pragnienia, ale i zakręty, z którymi mierzą się bohaterowie, aby odnieść sukces i utrzymać się na szczycie. Swoje życie pokażą między innymi znany zawodnik MMA, Akop Szostak, znawca luksusowych nieruchomości i przyjemności, Dariusz „MrLuxury” Przewocki oraz mistrz w stylizacji i zdobieniu paznokci, Pablo Rozz.

Mimo, że na co dzień nie patrzą na ceny, to jednak życie boss'a ma swoje koszty. Niekiedy są to krew, pot i łzy, ale jeszcze częściej pasja, dobra zabawa i... właściwa kobieta. To wszystko musi kosztować! Jak żyć „Like a Bo$$”?

Program zadebiutuje na naszej antenie 3 grudnia. Pierwszy odcinek wyemitujemy o 22:30. Kolejne będą pojawiać się co piątek o 22:00. Będzie to czteroodcinkowa zapowiedź serii, która w całości pojawi się na naszej antenie wiosną przyszłego roku.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix