Archiwum

Nowy sezon "Kanapowców", nowa ekipa i kolejne kilogramy do zrzucenia!

Aktualności

Kanapowcy

Wiosna to dobry moment na realizowanie postawionych sobie celów, dlatego już w marcu kolejna ekipa „Kanapowców” pożegna się z niezdrowymi przekąskami i rozpocznie walkę o zdrowie i lepszą sylwetkę. Czy bohaterowie z Kielc podołają tej wielkiej życiowej rewolucji? Wśród uczestników widzowie zobaczą znanego z kanapy programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”, Marka Morusa!

Nowe będzie nie tylko miasto! W tej edycji, przygodę rozpocznie nie pięciu, jak do tej pory, a sześciu uczestników! Nie wszystkim będzie jednak dane dotrwać do wielkiego finału. Przed Kanapowcami także wyzwanie, jakiego jeszcze nie było. Po sześciu miesiącach treningów, spróbują swoich sił w wymagającym zadaniu. Uczestnicy programu będą przygotowywać się pod czujnym okiem Krzysztofa Ferenca, który w tym sezonie otrzyma wsparcie - nową trenerką i motywatorką będzie kobieta, która po prostu kocha sport - Lil Masti!

Premierowy sezon „Kanapowców” zadebiutuje na naszej antenie już 8 marca. Odcinki emitowane będą w każdy wtorek o godz. 22:00.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix