Archiwum

"O mały włos": Oskar zostaje uprowadzony!

Aktualności

Karolka i Jacuś muszą doprowadzić swój plan do końca. Podają Oskarowi środki usypiające i... wywożą go do lasu!
O mały włos, Karolka i Jacuś porzucają Oskara w lesie

W 8. odcinku "O mały włos" dreszczyk emocji! W zakładzie Iwony jak zwykle dużo się dzieje. Fryzjerka nie może wybaczyć kochance męża, że ta zastosowała stare kosmetyki, które uczuliły klientkę. Aneczka nie wychodzi cało z konfrontacji… Z kolei w salonie Patryka zjawia się ojciec Daniela, zaniepokojony plotkami na temat orientacji seksualnej swojego syna. Wituś angażuje się w pomoc i organizuje grupę kobiet, która ma zająć się Danielem.

Między Patrykiem a Iwoną wreszcie zaczyna robić się gorąco, ale... miłą atmosferę przerywa Wituś, który udaje się w pościg za Miśkiem.

Poza tym w miasteczku odbędą się zajęcia samoobrony dla kobiet, które bojkotuje Wituś. Lokalne feministki z Justyną na czele podejmują próbę udaremnienia działań Witusia. Kiedy na jaw wychodzi, że Justyna jest inicjatorką kursu, Mistrzuniu zgłasza się na pozoranta, a Wituś wpada na pomysł jak pomóc Miśkowi odkochać się w Justynie.

Z kolei Jacek i Karolka porzucają w lesie Oskara, któremu wcześniej podali środki usypiające. na którego trafiają miejscowi grzybiarze. Patryk zaalarmowany przez grzybiarzy, jedzie z posterunkowym na poszukiwania Oskara, odnajduje wspólnika.

 

Premiera "O mały włos" we wtorek o godz. 17:10 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix