Archiwum

"O mały włos": Patryk wychodzi ze szpitala!

Aktualności

Patryk o mały włos nie umarł przez użądlenie osy, ale ta niebezpieczna sytuacja bardzo zbliżyła do siebie jego i Iwonę.
O mały włos, Patryk wychodzi ze szpitala i spotyka Iwonę

W 11. odcinku serialu "O mały włos" Iwona nieustannie szuka informacji na temat stanu zdrowia Patryka. W tym celu udaje się pod szpital, gdzie rozmawia z zaprzyjaźnioną pielęgniarką. Tam spotyka ukochanego. Między fryzjerami dochodzi do zbliżenia. W tym samym czasie pod szpital podjeżdża mąż Iwony wraz z kochanką. Aneczka widzi jak Patryk całuje Iwonę. Kobieta postanawia wykorzystać tę sytuację w sprawie rozwodowej Andrzeja.

Andrzej, pod pretekstem prezentu imieninowego, montuje ukrytą kamerę w salonie Iwony. Dentysta chce zweryfikować plotki o tym, że między Iwoną a Patrykiem jest coś więcej. Po obejrzeniu nagrań, Andrzej wpada w furię i zrywa z Aneczką. Czy to koniec płomiennego romansu?

W miasteczku organizowany jest zjazd maturalny. Helena, matka Patryka, Burmistrz i Bogdan to absolwenci tej samej licealnej klasy.

W salonie Patryka pojawia się mężczyzna, który podaje się za jego ojca. Sytuacja staje się napięta kiedy dochodzi do bezpośredniego spotkania mężczyzn z Heleną… Kobieta próbuje uciąć spekulacje i wywiązuje się awantura, w trakcie której, z jej torebki wypada tajemnicza koperta. Czy tajemnica sprzed lat, ujrzy w końcu światło dzienne?

Z kolei Wituś wpakował się w tarapaty. Kiedyś uległ pokusie i spędził upojną noc z żoną kolegi z kryminału. Gdy ten wychodzi z więzienia postanawia pomścić zdradę. Łukasz i Mistrzunio szykują plan ucieczki Witusia z miasta a Iwona i Patryk się w nią angażują. Odprowadzają miejskiego "wiraszkę" na autobus do Krakowa, kiedy odchodzą, Wituś wpada w ręce swojego prześladowcy.

 

Premiera "O mały włos" w poniedziałek i wtorek o godz. 17:10 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix