Archiwum

"O mały włos": Patryka zabiera karetka pogotowia!

Aktualności

Wstrząs anafilaktyczny i zatrzymanie akcji serca. Czy wyjdzie z tego?
O mały włos, karetka pogotowania zabiera Patryka

Do miasteczka przyjeżdża matka Patryka, która od wielu lat mieszka we Włoszech. Kobieta dopiero na miejscu dowiaduje się, że jej syn nie mieszka już w stolicy i od jakiegoś czasu prowadzi salon fryzjerski w rodzinnej miejscowości. Dochodzi między nimi do sprzeczki, Patryk chce poznać prawdę o swoim ojcu.

Żanetka w końcu znajduje kandydata na męża, jest nim pediatra Emil, mężczyzna planuje otwarcie kliniki w Norwegii, zakochana fryzjerka postanawia rzucić pracę i wyjechać z narzeczonym. Justyna kwestionuje decyzję koleżanki, jej zdaniem to zły krok.

Tymczasem w miasteczku pojawiają się motocykliści, poszukujący oszusta matrymonialnego. Okazuje się, że sympatycy jednośladów to bracia oszukanej dziewczyny, którzy postanawiają znaleźć amanta i pomścić złamane serce i jej nadszarpnięty portfel swojej siostry… Motocykliści odwiedzają salony Patryka, fryzjer próbuje wyciągnąć owada, który wpadł w brodę jednego z nich. Patryk zostaje użądlony i wpada we wstrząs anafilaktyczny, fryzjer zostaje przewieziony do szpitala. Iwona widzi jak sanitariusze wynoszą Patryka na noszach, Pan Bogdan informuje ją o wypadku. Kobieta jest przerażona, martwi się o jego stan zdrowia ukochanego.

Zakład Iwony odwiedza oszukana siostra motocyklistów, zrozpaczona dziewczyna opowiada o byłym narzeczonym, pokazuje Justynie pierścionek, jedyną pamiątkę po ukochanym. Fryzjerka orientuje się, że Żanetka otrzymała identyczny pierścionek. Kobiety biegną na ratunek oślepionej miłością fryzjerki.

 

Premiera "O mały włos" w poniedziałek o godz. 17:10 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix