Archiwum

"O mały włos": Proboszcz wyrzuca wróżbitę Sergieja

Aktualności

Proboszcz nie może pozwolić na to, żeby w jego parafialnym miasteczku odbywało się wróżbiarstwo. Tym bardziej, kiedy z takich usług korzysta burmistrz...
O mały włos, proboszcz przegania wróżbitę

Nie cichną echa serii podpaleń w Warszawie, sprawą zajmuje się dziennikarz śledczy Grzegorz. Mężczyzna obserwuje Patryka, który jego zdaniem, jest źródłem kluczowych informacji w tej sprawie. Fryzjer w dalszym ciągu nie ma kontaktu z Oskarem.

Iwona, martwi się o syna. Kobieta próbuje odizolować Łukasza od Witusia. Fryzjerka jest przekonana, że ma on zły wpływ na chłopaka. Z kolei kochanka jego męża Aneczka szuka dodatkowych źródeł zarobku w salonie Iwony. Dziewczyna zaprasza wróżbitę Sergieja. Wizyta maga budzi ogromne zainteresowanie mieszkańców miasteczka. Żanetka cierpi ponieważ Misiek ją wystawił.

Misiek czuje miętę do Justyny i postanawia wysłać do salonu kwiaty.

W miasteczku odbywa się kwesta na schronisko dla zwierząt wspierana przez Proboszcza, w której biorą udział Wituś i Pani Wanda. Lokalni działacze chcą uzyskać od Burmistrza działkę pod budowę schroniska, ale ten ma już inne plany. Czy wróżbita Sergiej wpłynie na zmianę decyzji włodarza miasteczka? Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek, tylko co na to Proboszcz?

Nieoczekiwanie w miasteczku pojawia się Oskar z Karolką, która jest w ciąży.

 

Premiera 6. odcinka "O mały włos" we wtorek o godz. 17:10 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix