Archiwum

"O mały włos": Rozwód Iwony i Andrzeja

Aktualności

Iwona i Andrzej wreszcie spotkali się w sądzie. Czy jedna rozprawa zakończy ich małżeństwo?
O mały włos, Andrzej i Iwona po 1 sprawie rozwodowej

Czas w miasteczku mija nieubłaganie szybko - trzy tygodnie później...

Patryk i Oskar podejmują kroki prawne przeciw Karolinie i Jackowi, wspólnicy wyruszają na przesłuchania do Warszawy. W miasteczku dochodzi do serii kradzieży. Justyna, Burmistrz i Wituś, padają ofiarami rabunków.

Ojciec Daniela sprowadza Doktora, który ma się pojąć leczenia orientacji seksualnej fryzjera za pomocą… hipnozy. Iwona i Andrzej są po pierwszej rozprawie rozwodowej. Między małżonkami burza, Andrzej zarzuca Iwonie, że ta zmienia swoją dotychczasową strategię.

Burmistrz, za namową swojej córki Mileny, decyduje się na randkę za pośrednictwem portalu internetowego. Jaki będzie jej finał? Kim będzie tajemnicza nieznajoma?

Łukasz cały w skowronkach, zakochany po uszy w swojej nowej dziewczynie Anecie, która łudząco przypomina Aneczke. Chłopak chce zamieszkać ze swoją sympatią u Iwony. Kobieta wpada w furię i wyrzuca dziewczynę z domu, Łukasz śmiertelnie obraża się na matkę i ucieka z domu!

Fryzjerka szuka syna, do poszukiwań przyłączy się Patryk. W trakcie poszukiwań kobieta pada ofiarą napadu. Patryk staje w obronie kobiety, ta sytuacja po raz kolejny zbliża fryzjerów do siebie.

 

Premiera "O mały włos" w poniedziałek o godz. 17:10 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix