Archiwum

"O mały włos": Uciekająca panna młoda!

Aktualności

Tym razem salon Iwony odwiedzili weselnicy na czele z panną młodą, która potem... Uciekła sprzed ołtarza, a Patryk został "nową panną młodą"! :)
O mały włos, uciekająca panna młoda

W 7. odcinku serialu "O mały włos" salon Iwony odwiedza grupa weselnych gości, ale dziewczyny niestety nie dadzą rady uczesać wszystkich weselników, dlatego Iwona prosi o pomoc Patryka.

Narzeczeni, którzy lada chwila mają stanąć na ślubnym kobiercu, sprawiają wrażenie nie do końca zainteresowanych uroczystością. Pana Młodego pochłaniają gry komputerowe, a Panna Młoda wzdycha do swojej dawnej miłości. Dawny Ukochany wrócił z zagranicy i próbuje odwieść kobietę od małżeństwa. Wituś, człowiek zawsze skory do pomocy w imię miłości, pomaga zakochanym wrócić do siebie.

W zakładzie Iwony, Aneczka maluje matkę Panny Młodej, kobieta dostaje silnej reakcji alergicznej po zastosowaniu starych kosmetyków. Z kolei Żanetka kłóci się z Justyną o Miśka. Czy lokalna gwiazda piłki nożnej poróżni na dobre pracownice salonu Iwonki?

Natomiast Karolka wymyka się na spotkanie z Jacusiem, który snuje plan B. Podczas gdy Patryk z Iwoną idą na ślub, Karolka z Jacusiem porywają odurzonego Oskara!

 

Premiera "O mały włos" w poniedziałek i wtorek o godz. 17:10 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix