Archiwum

Od wtorku do niedzieli chodźcie z nami "Prosto do celu"!

Aktualności

Walk the line. Prosto do celu

Nowy program "Walk the line. Prosto do celu" już niedługo na naszej antenie. Jednak o co tak naprawdę tu chodzi? Odpowiadamy! W każdym odcinku "Walk the line. Prosto do celu" dwie drużyny staną na przeciwko siebie na końcach wyznaczonej linii prostej. Wszystko zgodnie z zasadami programu. Zadanie wydawać się może banalne, ale... trzeba je wykonać jak najkrótszą, najprostszą i najbardziej bezpośrednią drogą, a do tego zmieścić się w określonym czasie.

Przeszkody, które napotkają na swojej drodze, muszą pokonać, przechodząc przez nie, nad lub pod nimi. Z kolei ich ominięcie i wybranie dłuższej drogi wiąże się z ryzykiem przegranej. Kto okaże się lepszy, sprytniejszy i szybszy?
W każdym odcinku linia wytyczona jest w innym mieście, ale zawsze jej przejście będzie testować pomysłowość, siłę przebicia i odwagę drużyn. Czy napotkani ludzie pomogą naszym bohaterom i ułatwią im wykonanie zadania? Nikt nie wie, co go czeka i na co trafi po drodze. Jedno jest pewne - dobra zabawa i mnóstwo emocji - gwarantowane!
Od wtorku 14 czerwca do niedzieli 19 czerwca na antenie TTV wyemitowane zostanie pasmo z powtórkowymi odcinkami programu Walk the line. Prosto do celu. Zapraszamy codziennie o 22:00 na dwa odcinki pod rząd.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix