Archiwum

Orzeł czy reszka: Tomek Schmidt doi krowę!

Aktualności

Orzeł czy reszka, Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki

W 6. odcinku programu "Orzeł czy reszka" zobaczymy ekipę znaną z "Ostrego cięcia" - Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Nasi bohaterowie trafią do Tbilisi, miasta pełnego urokliwych zaułków, zabytkowych budowli i tajemniczego orientalnego magnetyzmu.

Na chłopaków czeka tu wiele atrakcji, w tym iście niebiańska uczta, choć w zupełnie innym tego słowa znaczeniu, niż wam się wydaje. Nie zabraknie też chwili relaksu i małego zastrzyku adrenaliny. Panowie zafundują sobie najprawdziwszy wyścig.

Andrzej i Tomek podbijając Gruzję nie będą siedzieć tylko w jednym miejscu. Przy okazji szybko przekonają się, że czacza to nie tylko taniec. Jak poradzi sobie fryzjerski duet w kontaktach z miejscowymi? Czy przy okazji uda im się nauczyć nieco gruzińskiego? I jak im pójdzie próbowanie lokalnych specjałów?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Panowie Jestem DUMNY z takich POLAKÓW , to co zrobiliście zapraszając Panie do salonu fryzjerskiego to naprawdę niesamowite. Mogliście przecież wydać środki na własne potrzeby jednak zdecydowaliście się zrobić inaczej. W moich skromnych oczach jesteście WIELCY !!!! Oglądało się Was cudownie. Pozdrawiam !!

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix