Archiwum

Pałacowe love: Jak Mariusz Kozak przygotowywał się do roli prowadzącego?

Aktualności

Pałacowe love: Jak Mariusz Kozak przygotowywał się do roli prowadzącego?
Mariusz Kozak

Mariusz Kozak został prowadzącym zupełnie nowego programu "Pałacowe love", który na naszej antenie wystartuje już 1 lutego. Jak sam przyznał, dużo czytał o zwyczajach i obyczajach panujących w XIX wieku. Musiał przygotować się również mentalnie, bo jest to jego debiut w takiej roli. Już niebawem będziecie mogli ocenić jego poczynania.

Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym programie na kilka tygodni przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam, cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata, skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną!

Realia się zmieniają, świat wirtualny niejednokrotnie wygrywa z realnym. Znajomości zawiera się szybko, przez Internet i aplikacje społecznościowe. Bardzo często nie zdają one jednak egzaminu, bo tak jak sprawnie uda nam się poznać kogoś nowego, tak również, nie mamy problemów z rozstaniem się, kiedy ktoś przestaje nam odpowiadać. Sześć par spędzi czas w programie na budowaniu trwałego związku. Towarzyszyć im będą mentorzy, przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Lizniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par. Z kolei w roli prowadzących program widzowie zobaczą Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych z kanapy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Na koniec programu odbędzie się głosowanie podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą Parę Idealną. Zwycięzcy otrzymają wyjątkową nagrodę - ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji.

 

Premierowy odcinek "Pałacowe love"
we wtorek 1 lutego o 22:00 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix