Archiwum

Pałacowe love: Pora poznać zasady panujące w programie!

Aktualności

Pałacowe love

W pałacu w Walewicach pojawia się sześć par młodych ludzi, którzy, aby naprawić swoje związki, cofna się w czasie o 200 lat i spróbują budować relacje w oparciu o wartości i obyczaje z początku XIX. wieku.

Sandra i Piotrek to wielkomiejscy youtuberzy. Często żyją bardziej w wirtualnym niż realnym świecie. Bywa, że tak też traktują miłość. Wiktoria i Rafał to duet z pozoru idealny. Ich uczucie trwa jeszcze od gimnazjum. Basia i Karol maja względem siebie poważne plany – są już po zaręczynach. O Kornelii i Rudolfie można by powiedzieć „to skomplikowane”. Sami sobie zadają pytanie „czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie”. Ostatnia para to Natalia i Kuba, którzy w ciągu trzech lat znajomości rozstawali się już… 9 razy!

Opiekunami par będą znani z hitu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” Jacek Szawioła i Mariusz Kozak. Uczestnicy poznają pierwszą mentorkę – madame Agnieszkę Bąbel – znawczynię dziewiętnastowiecznego konwenansu i surową recenzentkę nieobyczajnego zachowania.

 

Rozpoczyna się wielka przemiana – uczestnicy muszą pozbyć się wszystkiego co współczesne. Od tej chwili zapominają o smartfonach, kosmetykach i swoich ciuchach. Panny i kawalerowie będą teraz spali w osobnych dormitoriach a ich życie będzie się toczyło według wyznaczonych, twardych reguł. Poddani wielu próbom, będą walczyć o talary i uznanie przez wszystkich parą idealną. W ostatnim odcinku zwycięzcy programu otrzymają latyfundia – ziemię  na wspólny start.

 

Premierowy odcinek "Pałacowe love"
we wtorek 1 lutego o 22:00 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix