Pierwsza walizka pieniędzy wręczona.

Aktualności

 Pierwsza walizka pieniędzy wręczona.
Dzień, w którym pojawiła się forsa, TTV #1

 

Dzień, w którym pojawiła się forsa

DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA to program, który zaczyna się od finansowej rewolucji. W każdym odcinku jedna potrzebująca rodzina znajdzie pod swoimi drzwiami znaczną kwotę pieniędzy i spróbuje dzięki nim ułożyć swoje życie na nowo.

W pierwszym odcinku nowego programu, walizka ze znaczną kwotą pieniędzy pojawi się pod drzwiami mieszkania Kasi i Marcina, pary dwudziestolatków, którzy wspólnie wychowują dwójkę dzieci.

Do niedawna ich życie toczyło się spokojnie. Zarabiali co prawda niewiele, ale pieniędzy starczało na podstawowe potrzeby. Niestety, kilka miesięcy temu Kasia poczuła się gorzej i Marcin musiał zrezygnować z pracy, by zająć się nią i całym domem. Teraz żyją tylko z pieniędzy z programu 500+, a to nie wystarcza na potrzeby czteroosobowej rodziny. Zmuszeni są stale pożyczać pieniądze od najbliższych.

Pewnego dnia pod ich drzwiami znajdzie się walizka z pieniędzmi, które mogą zagospodarować jak tylko chcą. Co zrobią? Jak zareagują?

Potrzeb w ich życiu jest wiele – mieszkanie wymaga remontu, brakuje im podstawowych mebli, nie mają szans na pójście do pracy, bo dzieci nie dostały się do przedszkola. Czym zajmą się w pierwszej kolejności? Jakie decyzje podejmą? Czy wpadną w szał zakupów, czy będą myśleć racjonalnie?

 

PREMIERA: "Dzień,w którym pojawiła się forsa" Niedziela, 19 Lutego, 16:00

Powtórki: Niedziela 22:00

tvnpix