Archiwum

Projekt cupid: "Potrzeba miłości jest jedną z najważniejszych potrzeb każdego człowieka, również dziewczynki z Zespołem Downa"

Aktualności

Projekt cupid

W premierowym odcinku programu "Projekt cupid" poznaliśmy rodziców Sylwestra oraz mamę Mai. 21-letnia dziewczyna jest członkiem klubu morsów, a w wolnych chwilach lubi obserwować przez lornetkę ptaki. Najbardziej jednak kocha taniec i to właśnie w ruchu wyraża swoje najgłębsze emocje. A tych jest bardzo wiele, bo to wyjątkowo wrażliwa dusza. Była już nawet dwa razy zakochana - niestety, bez wzajemności. Nadal wierzy jednak, że spełni się jej wielkie marzenie - zaręczyny pod wieżą Eiffle’a.

Jej mama wspiera ją na każdym kroku. Wierzy, że pomimo tego, iż jej córka ma Zespół Downa, spotka na swojej drodze miłość. Jej potrzeby emocjonalne, ale także te ze sfery seksualności powinny być dostrzegane i nie można ich pomijać. Każdy zasługuje na miłość. Mama Mai pragnie, by córka była szczęśliwa i znalazła ukochaną osobę. Choć nie jest to łatwe, wie, że jest to możliwe. Posłuchajcie, co jeszcze na ten temat mówi mama naszej bohaterki.

Premierowe odcinki programu "Projekt cupid"
w każdą niedzielę o 22:05 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix