Archiwum

Przed nami trzecia niezwykła podróż w programie "Down the road"

Aktualności

Przed nami trzecia niezwykła podróż w programie "Down the road"
Down the road 3

Bohaterowie „Down the road” już dwa razy podbili serca widzów. Już niedługo kolejna edycja tego niezwykłego programu! Tym razem trasa premierowej serii prowadzi przez znane, ale i te mniej popularne szlaki orientalnej Turcji.

W tym programie naprawdę wszystko zaskakuje: szczere opinie i reakcje uczestników, a także sposób, w jaki patrzą na rzeczywistość. W trakcie trwającej niespełna trzy tygodnie wyprawy bohaterowie skonfrontują się z odmienną kulturą i zwyczajami, ale przede wszystkim wzajemnie się poznają. Tym razem grupa uczestników jest najbardziej zróżnicowana. Zobaczycie w niej parę będąca ze sobą przed programem, czyli Agnieszke i Tomka. Poznacie także Pawła, który jest najstarszy - ma 44 lata oraz Paulinę, która jest najmłodszą bohaterką tej edycji i ma 22 lata. Zespół w trasie uzupełni też trójka odważnych osób: Daria, Przemek i Bartek. Towarzyszyć im będzie, niezmiennie, Przemek Kossakowski.

Premiera 3. sezonu "Down the road" już 3 października o 22:00 w TTV, a tydzień wcześniej (26.09) program obejrzycie w Player.pl.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix