Archiwum

Ratujemy "Najgorsze polskie tatuaże"! Już od 20 lutego w TTV

Aktualności

Ratujemy "Najgorsze polskie tatuaże"! Już od 20 lutego w TTV
Najgorsze polskie tatuaże

Kiedyś ozdabiały, dziś szpecą, a może od początku były fatalnym błędem młodości? „Najgorsze polskie tatuaże” zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty.

Nasi tatuatorzy, którzy nawet najgorszego z najgorszych tatuaży się nie boją, zmierzą się z wieloma wyzwaniami. W pogotowiu tatuatorskim meldują się: Łukasz "Bam" Kaczmarek, Paweł Reduch, Kaja Karolina Chodorowska, Tomasz Florek oraz Sebastian "Junior" Jaryszek!

Łukasz "Bam" Kaczmarek tatuażem zajmuje się od 13 lat. Jego styl to graficzny realizm, chociaż - jak sam podkreśla - ciężko włożyć to co robi, w jakąś szufladkę. Intryguje go każdy klient, każdy dzień w pracy jest niespodzianką.

Paweł Reduch w branży od 11 lat. Specjalizuje się w stylu oldschoolowym, czyli tradycyjnej solidnej kresce z wypełnieniem.

Kaja Karolina Chodorowska z tatuowaniem związana od 5 lat. Uwielbia eksperymentować z kolorem. Ma swój wyjątkowy styl, który można określić naklejkowym. Kolorowe zwierzęta, postaci z bajek, czy anime zamknięte są w ramie z czarnego konturu, często w towarzystwie geometrycznych figur.

Tomasz Florek tatuażem na „pełen etat” zajął się po skończeniu studiów w 2017 roku. Z zawodu jest rzeźbiarzem. Przy projektowaniu i robieniu tatuaży sięga do tego, co pasjonuje go w rzeźbie – struktura i organiczność. Spośród wielu stylów – dla siebie wybrał dotwork, czyli drobne czarne kropki tuszu, którymi buduje skomplikowane, pełne detali historie.

Sebastian "Junior" Jaryszek To on współtworzył polską scenę tatuażu, znają go wszyscy. Nic dziwnego – tatuuje blisko 25 lat. Wytatuuje wszystko, ale jest już na takim etapie swojego artystycznego życia, że to on wybiera co chce tatuować. Projektuje od razu na ciele, co jest dodatkową niespodzianką dla jego klientów.

Tatuatorzy z "Najgorszych polskich tatuaży"

 • Sebastian "Junior" Jaryszek
  Sebastian "Junior" Jaryszek
  1 / 5
 • Kaja Chodorowska
  Kaja Chodorowska
  2 / 5
 • Paweł Reduch
  Paweł Reduch
  3 / 5
 • Łukasz "Bam" Kaczmarek
  Łukasz "Bam" Kaczmarek
  4 / 5
 • Tomasz Florek
  Tomasz Florek
  5 / 5

Galeria


„Najgorsze polskie tatuaże” to polska wersja amerykańskiego formatu. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny!

Dwa premierowe odcinki programu "Najgorsze polskie tatuaże"
w sobotę 20 lutego o 22:00 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix