Archiwum

Spędź święta z TTV!

Aktualności

Orzeł czy reszka

Święta już TUŻ TUŻ... Dlatego też przygotowaliśmy dla was niespodzianki! Zobaczcie, co będziecie mogli obejrzeć w tym magicznym okresie na antenie TTV:

  • "Gogglebox. Przed telewizorem"– emisja 24.12. o godzinie 22:00.

Zobaczycie, jak wyglądają przygotowania świąteczne u bohaterów programu „Gogglebox. Przed  telewizorem”! Jedni skupiają się na porządkach świątecznych, a inni za to przypominają sobie teksty kolęd. Są też tacy, którzy nie zapominają o osobach najbardziej potrzebujących. A wszystko z filmowo-serialowymi propozycjami świątecznymi i telewizorem w tle! Jedno jest pewne, nie będziecie się przy nich nudzić!

 

  • "Królowe Życia' – dwa odcinki specjalne 25.12. i 26.12. o godzinie 22:00

Pierwszy odcinek specjalny będzie podsumowaniem dwóch wątków miłosnych z tego sezonu „Królowych życia”. Będą to: ślub jak z bajki, czyli dowód wielkiej miłości Izy i Patryka oraz historia burzliwego rozstania i powrotu do siebie Gabriela i Rafała. Obydwie historie pełne łez, wzruszenia, smutku, a w końcu radości. Gwarantujemy ogromne emocje!

W drugim odcinku specjalnym wspomnicie jeszcze raz Dagmarę, Jacka oraz drogę, którą królowa przeszła w tym sezonie od momentu wypadku. Jej trudny powrót do odzyskania zdrowia i sprawności, w której towarzyszyli jej przyjaciele (szczególnie Jacek) był przepełniony momentami zwątpienia, ale przede wszystkim determinacją, by nigdy się nie poddawać!

 

  • 'Orzeł czy reszka" – emisja 25.12 o 16:05 - odcinek specjalny – ósmy z serii.

Cztery twarze znane z anteny TTV spotkają się na Sycylii. Stworzą dwa duety: Krzysztof Radzikowski będzie podróżował z Mariuszem Kozakiem, a Sylwia Bomba i Izą Zeiske. Pozostaje zadać pytanie - na kogo u podnóża Etny padnie blask bogactwa, a na kogo cień biedy? Reguły programu pozostają niezmienne. Rzut monetą wyznaczy ich los w programie. Komu przyda się kreatywność, a kto będzie pławił się w luksusie? Wygrani dostaną budżet bez ograniczeń, przegrani – 100 dolarów na dwa dni. Dla którego z duetu wyjazd pozostanie niezapomnianym przeżyciem?

 

  • "Damy i wieśniaczki. Za granicą" - emisja 1.01. o godzinie 16:05

Nowe spotkania i nowe bohaterki. Jakie zadania czekają je w zupełnie odmiennych rzeczywistościach? Monika, piękność z Warszawy, która udowadnia, że modelki nie tylko dbają o urodę, ale i o umysł. Kobieta kocha sztukę i balet. Czy uroku wiejskiego życia przypadną jej do gustu? Świat Moniki pozna natomiast Natalia z obwodu charkowskiego. Dziewczyna na co dzień jest gospodynią domową oraz rolniczką. Ciężko pracuje pomagając mężowi w polu. Maszyny rolnicze są jej chlebem powszednim. Jak Monika poradzi sobie z traktorem i oraniem pola? Czy Natalia poradzi sobie na zajęciach baletu?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix