Archiwum

Spełniło się marzenie Adama z "Down the road". Zagrał z zespołem Afromental. Zobacz relację!

Aktualności

Spełniło się marzenie Adama z "Down the road". Zagrał z zespołem Afromental. Zobacz relację!
Afromental i Adam Wdówka

Kiedyś ktoś powiedział, że "marzenia się nie spełniają. Marzenia się SPEŁNIA". Przekonał się o tym bohater "Down the road" - Adam Wdówka. Chłopak ma smykałkę do grania na perkusji. Nieustannie rozwija swoją pasję. Muzyka towarzyszy jego życiu.

Podczas wizyty w programie u Kuby Wojewódzkiego przyznał, że chciałby kiedyś zagrać wspólnie z zespołem Afromental, którego jest wielkim fanem. Nie trzeba było długo czekać na odzew ze strony członków zespołu. Zaprosili go na wspólną próbę. Marzenie Adama spełniło się. Sam do ostatnich chwil nie mógł uwierzyć w to, co się działo. A działo się WIELE. Energia nie ustawała, a Adam nadawał świetny rytm na perkusji. Wszyscy mieli świetne humory, a muzyka roznosiła się na dalekie odległości.

Adam na koniec otrzymał od całego zespołu mnóstwo pamiątek i oczywiście zebrał od wszystkich autografy. Łzy wzruszenia mieszały się z euforią.

Może obecny skład zespołu, czyli: Tomasz „Tomson” Lach(wokal), Bartosz „Śniady” Śniadecki (keyboard), Tomasz „Torresiwo” Torres(perkusja), Wojtek „Lajan” Witczak(gitara basowa), Aleksander „Baron” Milwiw-Baron (gitara) powiększy się o jeszcze jednego członka - naszego Adama? Kto wie... Teraz zobaczcie tę pełną energii i szaleństwa relację ze spotkania Adama z zespołem Afromental.

 

Premierowe odcinki 2. sezonu programu "Down the road"
w każdą niedzielę o 22:00 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix