Archiwum

Sprawdź, co nowego przygotowaliśmy dla was w jesiennej ramówce!

Aktualności

Sprawdź, co nowego przygotowaliśmy dla was w jesiennej ramówce!
Nowości - jesień 2021

  • Walk the line. Prosto do celu - premiera: 30 sierpnia o 22:00 (poniedziałki i wtorki)

To nie będzie prosty spacer przez miasto! Bohaterowie waszych ulubionych programów podejmą się pozornie nieskomplikowanego zadania - tym razem wraz z osobami towarzyszącymi czekać ich będzie rywalizacja na trasach wytyczonych przez polskie miasta i wsie, gdzie staną przed wyzwaniem przejścia w linii prostej wyznaczonej odległości.

Zgodnie z zasadami programu, w każdym odcinku dwie drużyny stają naprzeciwko siebie na końcach wyznaczonej linii prostej. Ich zadaniem będzie pokonać trasę jak najkrótszą, najprostszą i najbardziej bezpośrednią drogą, a do tego zmieścić się w określonym czasie. Przeszkody, które napotkają na swojej drodze, muszą pokonać, przechodząc przez nie, nad lub pod nimi. Z kolei ich ominięcie i wybranie dłuższej drogi wiąże się z ryzykiem przegranej. Kto okaże się lepszy, sprytniejszy i szybszy?

W każdym odcinku linia wytyczona jest w innym mieście, ale zawsze jej przejście będzie testować pomysłowość, siłę perswazji i odwagę drużyn. Bohaterowie będą musieli postarać się, aby przypadkowi ludzie, których spotkają po drodze, pomogli im w pokonywaniu przeszkód. Nie wiedzą, co ich czeka i z czym będą musieli się zmierzyć. W programie ze swoimi bliskimi udział wzięli między innymi uczestnicy „Gogglebox. Przed telewizorem” oraz „Królowe życia”.

 

  • Wyjadacze - premiera: 25 września o 22:00

Quasi-randkowy autorski program TTV, który stawia do pionu nawet najbardziej opornych nowicjuszy.
W każdym odcinku poznajemy dwóch bohaterów – jednego ‘wyjadacza’ – charyzmatycznego i doświadczonego coacha po świecie randek oraz jednego potrzebującego pomocy ‘amatora’ – nieumiejącego w randki.

W "Wyjadaczach" widzowie poznają historie osób, które próbują opanować tajniki sztuki randkowania. Wszyscy bohaterowie pragną miłości, ale nie potrafią wykonać pierwszego kroku i umówić się.  Dlatego z odsieczą przyjdą randkowi wyjadacze, którzy wprowadzą bohaterów na randkową ścieżkę rozwoju!

Podpowiedzą, jak dobrze wypaść na pierwszym spotkaniu i skutecznie działać na zmysły oraz jakich zachowań i tekstów kategorycznie się wystrzegać. W programie zobaczymy dwanaście historii uczniów i mistrzów pierwszego wrażenia, którzy udowodnią, że w życiu ważne jest, aby trafić na dobrego coacha. A wtedy randki nie muszą być tak straszne, jak je malują!

 

  • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

Robert Motyka ma 47 lat i mieszka w Warszawie. Jest znanym komikiem, ale przede wszystkim jest synem Tadeusza, mieszkańca Sieniawy Żarskiej, wsi położonej przy niemieckiej granicy. Po ponad trzydziestu latach Robert wraca w rodzinne strony by nadrobić to, co go ominęło i czego się nie nauczył od ojca. Czy można jednak wrócić jak gdyby nigdy nic do rodzinnego domu?

Czy można jednak wrócić jak gdyby nigdy nic do rodzinnego domu? Robert, mając 15 lat, wyprowadził się z domu i potem rzadko go odwiedzał. W życiu został tym, kim chciał - znanym komikiem, choć jak uważa jego ojciec, wcale nie najlepszym. Teraz ojciec Roberta porwał się na spore przedsięwzięcie - remontuje mały pawilon, w którym urządza wiejski lumpeks. I mimo że praktyczne umiejętności ojca nie przeszły na syna, to jednak pomoc Roberta będzie nieoceniona. Obydwaj mają też do załatwienia parę innych spraw. Będą mieli na to niemal trzy tygodnie, po raz pierwszy po trzydziestu latach. Robert i Tadeusz spędzą ze sobą szalone lato, pełne emocji i wzruszeń. Jak Robert sobie poradzi daleko od stolicy, od rozrywkowego życia, na tej samej małej ulicy w małej rodzinnej wiosce?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix