Archiwum

Tancerze vs. grzeczne mamy.Pierwszy raz za granicą

Aktualności

Tancerze vs. grzeczne mamy.Pierwszy raz za granicą
Pierwszy raz za granicą, TTV

 

Tancerze kontra grzeczne mamy


Koledzy z siłowni i przyjaciółki z podstawówki, na co dzień przykładne mamy, ruszają na podbój zagranicznych klubów. Kto będzie bawił się lepiej? Czy pierwszy zagraniczny wyjazd okaże się dobrym sprawdzianem przyjaźni? Zobaczcie, gdzie tym razem wyśle swoich bohaterów Jan Pirowski.

Paweł i Łukasz znają się głównie z treningów i z pracy. Łączy ich nie tylko pasja do sportu ale też zawód, obaj pracują jako tancerze. Nigdy wcześniej nie spędzili ze sobą większej ilości czasu dlatego ich pierwszy wspólny wyjazd okazał się być prawdziwym sprawdzianem ich koleżeństwa. Czy ich znajomość umocni się podczas pierwszego wyjazdu za granicę? A może intensywny pobyt w obcym kraju uwydatni różnice między nimi?  Ale przede wszystkim, czy uda im się na chwilę odstawić trenowanie i porządnie zabawić się w nadmorskim kurorcie południowej Europy?

Kinga i Patrycja to przyjaciółki z Częstochowy. Znają się od podstawówki, ale ich przyjaźń odżyła podczas wspólnej pracy charytatywnej przy wolontariacie. Na co dzień pracują i zajmują się dziećmi. Wyjeżdżają za granicę by przypomnieć sobie czasy młodości i zabawić się, jak za dawnych lat. Czy wyjazd bez dzieci i rodziny będzie udany? Jak zareagują na wiadomość Janka Pirowskiego o miejscu, do którego polecą i czy życie nocne stolicy jednego z najpiękniejszych państw spełni ich oczekiwania?

PREMIERA:"Pierwszy raz za granicą" Piątek 22:00

Powtórki: Sobota 20:00, Niedziela 15:00, Czwartek 19:00

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix