To tylko kilka dni: Udział w programie "to była dobra decyzja i super przygoda"

Aktualności

To tylko kilka dni: Udział w programie "to była dobra decyzja i super przygoda"
To tylko kilka dni

Bohaterowie "To tylko kilka dni" podsumowali udział w programie. Karolina, która spędziła kilka dni ze Sławomirem, odpowiedziała: "Niewątpliwie była to dobra decyzja. Przed emisją było dużo niepokoju (...), ale po emisji już jestem utwierdzona w tym, że była to dobra decyzja i względem programu mam same pozytywne odczucia".

Sylwia, która spotkała się z Barbarą Kurdej-Szatan przyznała: "myślę, że była to dobra decyzja, bo pokaże to przede wszystkim prawdziwe życie osób z niepełnosprawnościami. Co prawda jest to tylko kilka dni zawarte w małej pigułce, natomiast bardzo fajnie obrazuje z czym się zmagamy i jaką ogromną rolę też ma ta osoba, która nam towarzyszy".

Beata, która kilka dni spędziła z Qczajem powiedziała, że: "była to naprawdę super przygoda, gdzie mogłam spotkać wspaniałych ludzi".

Mateusz, bohater 1. odcinka, z którym kilka dni spędził Michał Koterski również przyznał, że: "cieszę się, że mogłem wystąpić w tym programie. Jak najbardziej myślę, że dobra robota została zrobiona".

 

Premierowe odcinki programu "To tylko kilka dni"
w każdą niedzielę o 22:00 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix