Archiwum

W DeFacto!

Aktualności

DeFacto

O komórkach macierzystych mówi się dużo, ale tak naprawdę niewiele o nich wiemy. Czym są? Skąd się biorą? I co najważniejsze: w jaki sposób mogą naprawić nasz organizm? Zajrzymy również za kulisy miejsca, w którym jeszcze niedawno historyczne gole strzelali Niemcom Mila i Milik. Dziś natomiast można tam jeździć na łyżwach. Jak funkcjonuje Stadion Narodowy i jak to się dzieje, że zmienia swe oblicze niczym za dotknięciem magicznej różdżki? Oraz kto steruje słynnym dachem? Stadion Narodowy równie pięknie co wewnątrz, prezentuje się z góry. Zdjęcia wykonane przez drony ukazują nam miejsca, których do tej pory nie mogliśmy oglądać. Ale drony to nie tylko kamery. Gdzie jeszcze wykorzystuje się te bezzałogowe maszyny latające? I do czego mogą służyć… rolnikom? Na koniec pokażemy, w jaki sposób sprawdza się, czy zabawki są bezpieczne dla dzieci. Kogo Rafał uratuje przed niechlubnym końcem w sali tortur? Bądźcie z nami!

Komentarze (21)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Witam... oglądałem ostatnio odcinek o żarówkach zwykła vs led. I o ile nie miałem do tej pory żadnych zastrzeżeń do Waszego programu to tutaj się zaczęły... Nie fajnie wprowadzać jest ludzi w błąd (wiem, szkoły też to robią), że żarówka jest Edisona. Edison chciał, żeby ludzie tak myśleli i jak widać wyszło mu to, jednak bez... rozwiń

~Gość

Dzień dobry. szukam odcinak w którym była mowa o robocie pomagającym w rehabilitacji osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Taki sprzęt jest tylko w Japonii Niemczech i Polsce.
Dziękuję za link do odcinka

~Gość

Przed chwilą usłyszałem, że z powodu wybudowania zapory w chinach kąt pochylenia ziemi zmienił się o 2cm. Od kiedy centymetr jest miarą kąta?

~Gość

To ile wynosi konkretnie miara tego kąta?

~Gość

Witam.Był taki odcinek o komórkach macierzystych gdzie panu wstrzykiwali do stawu te komórki w jakiejś klinice w Polsce.Gdzie znajduje się ta klinika?

~Gość

YY Szukam odcinka wieczornego De Facto z dnia 23.06.2016. Link pls :)

~Gość

W sezonie 3 brakuje odcinków. Proszę o udostępnienie pozostałych odcinków z sezonu 3.

~Gość

Fajny program, świetne wykonanie. Oglądam z dziećmi, jesteśmy zachwyceni. Pozdrowienia

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix