Archiwum

Wasze ulubione programy powracają jesienią do TTV!

Aktualności

Wasze ulubione programy powracają jesienią do TTV!
Kontynuacje - jesień 2021

  • Gogglebox. Przed telewizorem - premiera: 30 sierpnia o 22:00

Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”!

Goggleboxowa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!


Królowe życia - premiera: 26 sierpnia o 22:05 (emisja: czwartki i piątki)

 

Barwne perypetie bohaterów „Królowych życia” to zawsze mała, zdrowa dawka przyjemności i zarazem zapowiedź weekendu! W 11. sezonie programu spotkania z bohaterami i ich szalonymi przygodami na naszej antenie w czwartki i piątki.

W nowej serii programu spora rewolucja - do królewskiej paczki Dagmary, Kasi, Izy, Ani, Damiana oraz Leona, dołączą dwie nowe osobowości. Po raz pierwszy w formacie pojawi się król życia - Arek „Megakot” Kocik, przedsiębiorca z branży budowlanej, miłośnik pięknych kobiet, mody oraz samochodów, zarówno starych jak i tych najnowszej generacji. Niekończące się pokłady energii lubi przeznaczać na organizowanie imprez, a jego ulubione: „Beng beng!” widzowie na pewno usłyszą nieraz!

Widzowie poznają też nową królową.  Pochodząca spod Kielc, Ola to dynamiczna mama, żona i bizneswoman. Ta miłośniczka luksusu swoje życie dalekie od przeciętności wiedzie u boku męża, pieszczotliwie nazywanego „Tygryskiem” oraz 6-letniej córeczki. I podobnie jak Dagmara jest zakochana w gorącym klimacie Egiptu, gdzie mają swój drugi dom.


  • Usterka - premiera: 6 września o 18:05 (emisja: od poniedziałku do czwartku)

Po krótkiej przerwie, ale ze wzmocnionym składem, czyli „Usterka” powraca!W nowych odcinkach w słynnej „reżyserce” ponownie pojawi się Dominik Strzelec. I to nie jedyna nowość – oprócz Adama i Łukasza Milczów - pracę specjalistów nadzorować również będzie znany z „Królowych życia”, Mateusz „Wiking” Leśniak.

Ten program to niezbędnik dla wszystkich zainteresowanych remontami oraz kulisami pracy fachowców, które warto podglądać, aby samemu lepiej radzić sobie w razie domowej usterki!  Ukryta kamera śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Na szczęście wszystkiemu - z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru – przyglądać się będą prowadzący program, więc jedno jest pewne - porządni fachowcy nie mają się czego obawiać!


  • Najgorsze polskie tatuaże - premiera: 30 sierpnia (emisja: poniedziałki i wtorki)

Kod PIN do karty bankomatowej, imię nieaktualnej miłości sprzed lat, czy nieprzemyślany napis na czole – temat błędów młodości i nieudanych ozdób na ciele to studnia bez dna, dlatego z drugim sezonem wracają specjaliści od przykrywania „Najgorszych polskich tatuaży”! Jedno jest pewne - pomysłowości i kreatywności nie będzie można odmówić żadnemu bohaterowi tej serii.

Każdy z nas zna kogoś, kto posiada nieudany tatuaż i nie może już na niego patrzeć. Kiedyś wyglądał fajnie, ale teraz często stanowi powód do wstydu lub nie przetrwał upływu czasu. Bohaterowie drugiej serii „Najgorszych polskich tatuaży” trafią w ręce profesjonalnych tatuażystów: Sebastian „Junior”, Kaja, Tomek, Paweł oraz najnowsza w zespole – Magda - która na co dzień tatuuje w Irlandii. Wyspecjalizowani w swoim stylu, doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i nieudanymi ozdobami na ciele. Oni już nie raz udowodnili, że sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny!


 

  • Down the road - premiera: 3 października o 22:00

Bohaterowie „Down the road” już dwa razy podbili serca widzów. Jesienią kolejna edycja tego niezwykłego programu! Tym razem trasa premierowej serii prowadzi przez znane, ale i te mniej popularne szlaki orientalnej Turcji.

W tym programie naprawdę wszystko zaskakuje - szczere opinie i reakcje uczestników a także sposób, w jaki patrzą na rzeczywistość. W trakcie trwającej niespełna trzy tygodnie wyprawy bohaterowie skonfrontują się z odmienną kulturą i zwyczajami, ale przede wszystkim wzajemnie się poznają. Tym razem grupa uczestników jest najbardziej zróżnicowana. Znajduje się z niej para będąca ze sobą przed programem - Agnieszka i Tomek, najstarszy Paweł ma 44 lata, a najmłodsza Paulina 22 lata. Zespół w trasie uzupełni też trójka odważnych osób: Daria, Przemek i Bartek. Towarzyszyć im będzie niezmiennie, Przemek Kossakowski.


 


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix