Archiwum

Wyjadacze: Dlaczego w dziewczynę nie warto inwestować pieniędzy?

Aktualności

Wyjadacze: Dlaczego w dziewczynę nie warto inwestować pieniędzy?
Wyjadacze

Przed nami kolejny odcinek "Wyjadaczy" i kolejna niezwykła para bohaterów! Tym razem w rolę ekspertki od sercowych porywów wcieli się fotografka i modelka Ika. Ta mentorka nie da sobie w kaszę dmuchać. Wobec mężczyzn ma wysokie standardy - to ona rozdaje karty w tej miłosnej grze. Wie, czego chce i wie, jak to wyegzekwować. Ika przywykła do tego, że mężczyźni się jej boją, bo - jak sama mówi - "od ładnej kosz boli bardziej".

Pod skrzydła tego wulkanu pewności siebie trafi Michał, który singlem jest całe życie. Nic w tym dziwnego, bo jeszcze w liceum planował karierę... księdza. Dziś marzy o partnerce, która będzie się śmiała z jego żartów, a patrzeć na niego będzie - jak mówi Michał - jak na bóstwo. Nasz poszukujący miłości 25-latek z dystansem traktuje piękne dziewczyny. Uważa, że bywają aroganckie i oschłe.

To pierwszy raz w "Wyjadaczach", kiedy podopieczny zażąda zmiany mentora. I to już na pierwszym spotkaniu! Co takiego do tego doprowadzi? I czyjej rozbieranej sesji będziemy świadkami?

Premierowy odcinek "Wyjadaczy"
w każdą sobotę o 22:00 w TTV!


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix