Archiwum

Zamiana Żon: Wakacje z rodziną czy kolegami?

Aktualności

Zamiana Żon

Maria i Radek uważają się za nowoczesne małżeństwo i nie przeszkadza im, że nie mają dla siebie zbyt wiele czasu. Cenią sobie swobodę i wolność, która pozwala im realizować swoje kariery i zainteresowania - osobno. Z kolei Beata i Tomek to rodzice trzech dorastających synów. Mimo nawału obowiązków, Beata jest szczęśliwa, bo z Tomkiem udało jej się stworzyć pełen ciepła i miłości dom, o jakim zawsze marzyła. Docenia bliską relację z mężem i silne więzi, jakie łączą ich z dziećmi.

Czy zasady optymalizacji czasu żyjącej w biegu bizneswoman znajdą zastosowanie w domu, w którym często trudno cokolwiek zaplanować? Jak niepracująca mama odnajdzie się w świecie, w którym czas musi poświęcić przede wszystkim sobie?

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Beznadziejna to postawa młodych karierowiczów z Warszawy, sposób traktowania 2 osoby, kompletnie bez empatii , zrozumienia. Skupieni tylko na sobie i swoich potrzebach nawet nie mający refleksji nad swoją postawą tak próżni ze nigdy tego nie są w stanie zobaczyć. Bogatsza emocjonalnie i prawdziwa za to jest Pani Beata mimo że o "coachingu"... rozwiń

~Gość

Beznadziejna postawa żony z Wielunia, Obrażalska i przewrażliwiona na swoim punkcie prowincjonalna "mama". Brak taktu i kultury.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix