Archiwum

Życie na kredycie: "Co to za oszczędzanie, jeśli ktoś za ciebie płaci"?

Aktualności

Życie na kredycie

Beata i Marcel mieli zacząć oszczędzać, jednak kwestią sporną pozostaje, czy wydanie 3500 zł na przedłużenie włosów mieści się w tych założeniach. Żeby uratować domowy budżet, trzeba podjąć zdecydowane kroki. Na jakie drastyczne finansowe wyzwanie po raz pierwszy w życiu zdecyduje się Beata i dlaczego Marcel stwierdzi, że nieraz czuje się tak, jakby miał pod opieką dwoje dzieci?

U rolników z Palczyna wydatkom na gospodarstwo nie ma końca. W sklepie z narzędziami Łukasz kilka parę razy w tygodniu potrafi zostawić nawet kilkaset złotych. W dodatku cały dzień pracy ciągnika to 60 litrów ciągle drożejącego paliwa. A poza pieniędzmi, w utrzymanie roli trzeba włożyć także ogrom czasu. Czy przy takim obłożeniu obowiązkami możliwe jest w ogóle wygospodarowanie większej ilości czasu dla rodziny?

W Woli Mrokowskiej ilość osób na metr kwadratowy bez zmian. Weroniki nie stać aktualnie na własne “M”, a w dodatku we znaki daje się ledwo zipiący a potrzebny jej do pracy samochód. Czas na wizytę u mechanika - stanem ukochanego cabrio będą zaskoczeni nawet eksperci od motoryzacji.

Premierowe odcinki programu "Życie na kredycie"
od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TTV!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix